Katakomby (2007)

Takovou nudu jsem dlouho nezažil.. Parta lidí leze do katakomb a paří.. Potom jim rupne v hlavě a začínají utíkat.. To je celý film.. Nakonci se dozvím, že vrahem byla přesně ta, kterou jsem si vytipoval na začátku filmu. Žádné napětí, efekty a ty herecké výkony. Opravdu škoda času!!

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Wau. Vizuální orgie a k tomu i návrat do minulosti, kdy muži vyhrávali války. Vyprávět o tomto filmu bych se nestyděl ani při zkoušení u tabule v hodině dějepisu. Nastudované formace (falangy), sparťanská disciplína, vybavení, fyzicky a mentálně dotáhnutá vojenská stránka, ale i intriky v politice, které byly na denním pořádku už ve starověku! Prostě krása a už se těším na "pokračování" !!!!

Resident Evil: Odveta (2012)

Soundtrack je jasným plus všech dílů a ani zde tomu není jinak. Po prvních dvou dílech bylo jasné, že na další pokračovaní budou chodit jen fanoušci "nápadu" či herců. Dle mého Milla Jovovich posouvá tento příběh do jiné dimenze a je přesně tím článkem, kvůli kterému jsem se vždy těšil na pokračování. Jako v každém filmu i zde jsou různé mouchy, například vysoký počet "slow motion". Každopádně Odveta i Afterlife jsou postaveny na efektech, kterých jsem se nemohl nabažit a proto je moje hodnocení jasné. Diváci, kteří očekávají děj jsou velmi naivní a musí jim být jasné, že prostě od 3. dílu ani žádný děj být nemůže. Dle konce můžeme jen doufat, že v pokračování to bude dějově i efektově "orgasmus".!