T.M.A. (2009) odpad!

Horor? V žádném případě. Tento film (nebo jak to nazvat) vedle hororu ani neleželo. Typický český film, kde se hodí nahá těla a původní smysl jde do kopru... Naprosto otřesné

Rallye smrti 2 (2010)

Už dávno neplatí že auta, ženy, výbuchy, střelba znamená supr akční film. Bohužel je to celé bez nápadu, a proto dávám 3 hvězdičky jen za pokoukání :)

xXx (2002)

Jednoduchá rovnice... Vin Diesel + akční film = nářez. Film jsem viděl několikrát a je to prostě koukat na něho a na ženy, které ve filmu nemohou chybět. Moc lídí!!

Drive Angry (2011)

Jednoduše řečeno blbost. Nevím zda to měl Nicolas v popisu, ale hrál jako nějaký neznámý nováček, takže ani on filmu nepomohl. Nudný "příběh", nudné scény.. Když nepomůže nahota a ženy, je to opravdu k zamyšlení.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Co komentovat? Seriál krásně ukazuje změnu charakteru lidí, kteří jsou součástí hrůz války. Napětí uvolňují alkoholem, vtípky a ženami, no prostě klasika. Celý seriál jsem viděl asi tak 5x a určitě to není konečné číslo.

Stáhni mě do pekla (2009)

UF!! Už i u traileru jsem křičel :D.. Začátek byl opět pomalejší, ale postupně to dostávalo opravdu grády. Při scéně s postelí jsem málem odhodil i notebook, který jsem měl na klíně. Musím říct, že jsem byl opravdu napnutý, vystrašený a závěr je naprosto překvapivý..

Sinister (2012)

Shlédnutí filmu jsem neustále odkládal, až budu mít společnost, která má ráda horory. Natěšený jsem spustil film a přibližně 2/3 filmu jsem se naprosto nudil. Poté jako by se stal režisérem někdo jiný a film se diametrálně otočil. Hustá atmosféra, kterou podporovala hudba, lekačky a zajímavé rozuzlení, které šlo ovšem odvodit již po pár okamžicích filmu. Za ty 4 hvězdičky to určitě stojí.

Prometheus (2012)

Dějově nic moc a spíš taková dobrodružná výprava, ovšem semtam jsem byl i v napětí. Naprostá pecka byla vizualizace. Velice krásné detaily prostředí a efekty.

Tekken (2010)

Pamatuji si ty probdělé noci u PS s kamarádama a paření této hry. Postavy i pohyby se dost podobaly, jen je únavný motiv, jak neznámý kluk s minimem zkušeností porazí i "fyzicky" modifikované jedince. Musím ovšem uznat, že na ženy se koukalo opravdu hezky. Celý film se jen mlátí nebo olízují, takže velmi jednoduchý odpočinkový film a takový flashback do dětských let.

Muži v černém 3 (2012)

Na tento film jsem se těšil, vzhledem k tomu, jak vypadal trailer. Po shlédnutí jsem měl rozporuplné myšlenky. Soundtrack fajn, nápad fajn a Will Smith opět nezklamal, avšak to bylo utahané a celkém nudné. Hlášky zachránily filmu 3 hvězdičky..