Plán útěku (2013)

Někdo to strašně podělal. Dvě hvězdy za dvě Hvězdy. Ale jinak otřesné, křečovité a ani trochu zajímavé.

Titanic (1997)

Celý ten neustále recyklovaný příběh už leze dost na nervy, vím jak to skončí a ten film se mi nelíbil ani na vteřinu, ale když si uvědomíte, kolik je za tímto kouskem poctivého řemesla, tak nelze ohodnotit jinak, než na 100%.

Avatar (2009)

Pokusím se o normální komentář pro normálního diváka: "Jestli jste to ještě neviděli, tak rozhodně nejste normální!" ;).

Hollywood v koncích (2002)

Banda intošů zase mele pečlivě natrávené kakance a smutní, že to není Annie Hall 2. Woody, dobře ty!

John Wick (2014) odpad!

Ještě jeden takový trash, a ten Reevesův medvědí gesicht se konečně stane ikonou filmové topornosti a tuposti. Keanu by skutečně neměl hrát v tak debilních pokusech o film, proč ho jednoduše nenahradí počítačová simulace? Výsledek by pak byl možná i lepší. Tohle není ani minimál, ale spíše nějaký intermediate hovnival. Nemá to žádné tempo, ani styl a ani to střílení do hlavy nemá žádnou úroveň. Otřesné.

Jupiter vychází (2015) odpad!

Proč ta zdrženlivost, vážení pseudointelektuálové? Když je to sračka, tak to ohodnotím jako odpad, nebo ne? Je to první film, u kterého se mi chtělo zvracet při pohledu na líbající se hlavní hrdiny, a to včetně homo klasiky – zkrocené hory. Je to neskutečně hloupé a infantilní. Strašlivě nudný film. A je to bezostyšně polonahý kompilát z plagiátů. Chcete příklady? Chytejte: - Stopařův průvodce (úřední živel); - Strážci galaxie (vybavení oříška a sám oříšek, jako genetický experiment); - Star Wars (oříškův štít); - Underworld (oříšek je lykantant? wtf?); - Duna (urozený původ, intriky, boj o suroviny); - Šrek (ohavný mužíček zachrání princeznu těsně před sňatkem); - Harry Potter (ušlápnuté děcko vyrazí do paralelní reality dobývat svět); - Star Trek (většina scen ve vesmíru – výlet lodi z oblak plynné planety, cestování hyperprostorem atd.); - Muži v černém (vymazávání paměti); a miliarda dalších. Autory už delší dobu podezřívám z laciných a vtíravých religiózních triků, jako „deja vu je chybou v programu“ nebo „umřeš ve snu – umřeš i ve skutečnosti“ z Matrixu. Tady ovšem vytáhli to nejstupidnější, co mohli – kruhy v polích a zelené mužíčky. Zcela otevřeně pohrdám všemi pseudoznalci a samohoniči jako Douglas nebo Cervenak, kteří tuto mega-ultra-hyper-sračku ohodnotí stejně jako neporovnatelně lepší kousky (co nějaká kontinuita, experti?). A to ten filmový „génius“ Douglas ohodnotil „Svítání“ třemi hvězdičkami a kriploidní, upištěné a vlezle turbo sračce „Loganův útěk“ tento obr filmové kritiky přiřadil dokonce čtyři!. Fujtajbl.

Predestination (2014)

Celkem snesitelná uplakanost pro uctívače pseudo sci-fi ve styllu Looper. Zajímavé je, že film je společensky poměrně hodně nenormální, a to tak, že vždy rádoby zvrhlý Verbalův komentář je tentokrát jen banálním popisem toho, co se ve filmu odehrálo.

Interstellar (2014) odpad!

I kdyby jste se vsichni na hlavu staveli, zadne zasrane cerne diry nejsou, neni vice demenzi, je jen hodne dementu. A neni to ani zabava o techto srackach natacet uplakane slintozvasty a rikat tomu sci-fi. Je to stejne groteskne dementni jako cesta na mesic.