• Krátkometrážní

Ponorka na Dunaji (2001) (pořad)

Ako decko som to dával a dokonca sa mi to aj páčilo. Janko Króner nemal ešte úplne ponorený rypák v chlaste a Leopold Haverl ešte žil. Neviem či to nechodilo pre Pokémonmi alebo maxihrou... Inak by som to samostatne ani nekukal.

Milionové Vánoce (2007) odpad!

Patrick Swayze hrabe z posledného, Preston Lacy sa hodí akurát tak do Jackassu a Tim Curry má to najlepšie už tiež dávno za sebou. Táto kravina má všetky vady TV vianočných filmov. Je to trápne, je to naivné ale lacné, takže v komerčnej televízií som to videl ešte 3 týždne pred Vianocami. V robote cez dlhú obedovú prestávku.

Mladý papež - Epizoda 6 (2016) (epizoda)

Pre mňa zatiaľ najlepšia časť.. Z kamaráta Pápeža, kňaza Dussoliera sa nakoniec vykľulo pekne zvrhlé prasa ktoré si to rozdáva zo ženskými ale rovnako mu nevadí keď mu anál prečistí nejaký chlap ako kominár. Bol to riadny šok. Najlepšia scénka v tejto časti a asi aj celého seriálu bola komfrontácia medzi pápežom a ministrom. Kontrovali si ako blázni. Treba vidieť.

Mladý papež - Epizoda 5 (2016) (epizoda)

Ide o skvelú časť ktorá má v sebe toľko odhalení, že by to mohlo byť pokojne aj finále série, ale nie je. Pokusy o škandál s Pápežom nevyšli. Minulosť má čistú a ani zvádzanie Esther sa nevydarilo a keďže sa celá blamáž veľmi rýchlo odhalila.. Pápež zúri.

Mladý papež - Epizoda 4 (2016) (epizoda)

Pápež konečne vystúpil pred kardinálov a musím povedať, že podal silnú ale zároveň až stredoveky temnú reč. Rozhodol sa zostať pred zrakmi medií stále zahalený rúškom tajomstva.

Hviezdna párty (2016) (pořad) odpad!

Hrozné, povrchné, odpudzujúce, umelé ani moderátor Andrej Bičan to nedokáže zachrániť... A ten je známy tým, že podradné tv show zachraňuje..

HK Hentai Kamen Abnormal Crisis (2016)

Neviem ako je to možné, no dvojka sa mi nakoniec páčila viac. Asi mali trocha väčší rozpočet, je t viac efektov, viac superúchylných útokov, je to viac vtipnejšie... No, zo všetkého je tu viac a mne táto kombinácia proste šmakovala. A nebol by som rozhodne proti, keby sa na svetlo sveta dostala v budúcnosti aj troječka. Pre niekoho ťažko stráviteľné no mne to sadlo.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Harry Potter a Pokémon GO (bez Harryho Pottera) nie žiadna výhra ale rozhodne to nie je ani prepadák na ktorý ako som sa škodoradostne tešil. Absolútne ničím originálne, minúty sa pomaličky presýpajú, nenudí to ale ani nenadchne. Ide o zabudnutie-hodný film ktorý mi ako si nepasuje to sveta henryho poťera. Pochváliť musím samotné zvieratká, tie boli navrhnuté pekne, scénky s nimi bola pozerať jedna radosť. Čo sa však nepodarilo vôbec boli scénky z Voldemortom... To bolo komickejšie ako mnoho dnešných komédií. Ako sa tam snažili vopchať emócie a ani za toho boha im to nešlo, hehehe.

Vesmírná jednotka (1996) odpad!

Aj na céčkové 90´s sci-fi to bolo nereálne zlé. Nemalo to scenár, príbeh.. Skupinka ľudí sa iba prechádzala v dvoch papundeklových miestnostiach a postupne umierali.. Jeden z najhorších a najnudnejších filmov aké som mal možnosť vidieť.

Eiga Minna! Esupa Dayo! (2015)

Šion Sono ty zvrhlík jeden. Tvoje filmy sú zvrhlé ako nikoho iného ale musím uznať, že tak, ako vidíš, do psychiky ľudí, tak dokážeš nakrútiť nesmierne originálny film z veľkým rozpočtom aj s malým pre televíznu stanicu. Virgin Psychics je toho jasný dôkazom.