Špinavý trik (2013)

Čekal jsem boom, kterej by mě posadil na zem, bohužel se to nestalo, stopáž mohla být o půl hodiny kratší, i tak hodnotím kladně. 80%

Osvícení (1980)

Kubricka mám rád, Nicholsona miluju. V shining předvádí jeden z nejvíce strhujících hereckých výkonů na filmovém plátně. Ač je podle mě snímek rozporuplný s knižní předlohou, baví! Kdo nezná tenhle kult, jakoby nežil. ,, Wendy? I'm not gonna hurt yoou."

Avengers (2012)

Za mě zlý , dost zlý...

Vlk z Wall Street (2013)

Scorsese je modla. Nepotřebuje dva díly nymfomanctví, aby nalákal jeho (početnou) řádku fanoušků do kina. Jackson může jít s frodem, bilbem a všema klukama z potulné party do hobitího kina a podívat se ,,jak se dělá film." Jeho filmy bavily, baví a ještě teprve bavit budou. Feťáckou jízdu napříč klíny lehkých děv, sliznicemi hlavních aktérů , šířící se přes nezastavitelnou telefonní linku si musí oblíbit každý divák, který k filmu usedne. Snímek baví každou sekundou a od začátku nasadí vyšší než vysoké tempo. Leo je ve vrcholné formě a dokazuje, že v hollywoodu je teď jeden z nejcennějších klenotů. Film roku? - hell yeah.

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (pořad)

fekál , Srdíčková sluníčková přeemotivovaná cigoška, s namyšleným, do prdele vymrdaným slavíkem, a celej celek tomu udává leoš mrdám modelky mareš...

Velký Gatsby (2013)

Nápaditá kamera, skvělé herecké obsazení, až na děj který občas ztrácí dynamiku, se jedná o vcelku povedený remake knižní předlohy. Leo je borec.

Jedna ruka netleská (2003)

Na českej film slušně propracovaný psychózy postav a Trojan bezkonkurenční !

Čtvrtý druh (2009)

jedna hvězda za to, že z toho moje přítelkyně nemohla spát, jinak komedie

Jeepers Creepers (2001)

Ultimátní kundovina! Dialogy postav se řídí asi pravidly scénaristu Krok za Krokem, takže to filmu celkem dost, podlamuje nohy, je to totální Dčko z americké produkce, v kterým se nic neděje, a zvedá se mi z něho kufr, Já i moje přítelkyně jsme znechuceni a poblití.