Městečko South Park (1997) (seriál)

v roce 97 se v USA jelo asi ve velkým v cracku, jinak si totiž nedovedu vysvětlit, kreativitu a vulgárnost pro kterou south park opravdu nechodí daleko, ale je to prdel až za hrob, !

Californication (2007) (seriál)

Za poslední dva roky se z Californication stala součást mého života. Nejde jen o fakt, že Hank si jede na podobné životní vlně jako já (silně s ním sympatizuji), jde i o hlavní motivy podle kterých byl seriál natočen. Od hlavní postavy inspirované Bukowskiho alter-egem (Henry Chinaski) až po zrcadlový obraz a odkaz na Tomáše od Kunderu z Nesnesitelné lehkosti bytí. Karen je taková Tereza, která jen doma čeká na to, až se její milý vrátí z cizího pohlavního ústrojí, aby mu řekla, že smrdí vagínou.. Alkohol, klíny nejrůznějších žen a v neposlední řadě nekončící láska k milované ženě, která trvá déle, než všechno na světě je vrcholem absurdity,podávané divákovi po celou dobu seriálu.. Pro někoho je Cal. konzumní sračka, která postupem času ztrácí na kvalitě (souhlasím), Pro mě se ale v tomto seriálu schovává daleko víc, než je člověk na první pohled člověk schopen postřehnout.

Gauneři (1992)

Tarantino ukázal v prvním celovečeráku jak mu to jde s dialogy, Film se v podstatě odehrává celou stopáž na jednom místě, ale baví. Scéna ze závěru, kdy se tři týpci zároveň střelí je TOP!

Sinister (2012)

Atmosféra hutná tak, že by se dala krájet, Ethan Hawke podal hodně přesvědčivej výkon, ale v celku to působí jako další šablonovitá duchařina.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Prvni a druhá řada pecka, Robert Sheehan to celý táhne a jeho absence je hodně výrazná.Scénář šel taky postupem času hodně dolů, třetí řadu bych překousl ale po tom, co sem dnes měl možnost vidět S04E08 a jezdce apokalypsy na bmx, tak jsem si klepal na čelo.

Temný rytíř (2008)

Než sem uviděl tenhle film, tak jsem nekladl žádný důraz na to jak kvalitní kinematografii sleduju, od chvíle kdy moje oči spatřily herecký výkon Heatha Ledgera , (který je mimochodem nepřekonatelný) neměl sem ponětí že film je daleko o něčem větším než o zabití dvou hodin času.

Nespoutaný Django (2012)

,,I count six shots, nigga." ,,I COUNT TWO GUNS, NIGGA. !! " netřeba více slov :)