The Connected Universe (2016)

Je to pekne spracované ale veľmi tam chýba to podstatné a to ,že sme prepojený najviac z Bohom - Stvoriteľom ,pretože bez neho nie sme ničím.

Xtreme Mysteries (2002) (seriál) odpad!

Nič mi tento dokument nedal. Nič nové som nedozvedela iba niake konšpiračné trápne komentáre čo nikoho nezaujmajú mala som všetky časti. viz dole ale už 20- tej časti som si povedala dosť toto nemá úroveň. Zoznam častí: 1.Čo zpôsobilo haváriu Trans World Airlanes 800 2.Záhada zvitku z mŕtveho mora 3.Kto mení podnebie na nebi 4.Prečo sa potopil nepotopitelný Titanic 5.Jimmy Hoffa 6.Mária Magdaléna 7.Existuje samovznietenie človeka 8.Hrobka faraona Tutanchamona 9.Čo sa stalo Amelií Eartovej 10.Predpovedala biblia 11.september? 11.Bola to politická vražda 12.Stal sa chaos 11. september 13.Je globálne oteplovanie skutočné 14.Rajské záhrady 15.Stratená kolónia Ameriky 16.Koniec sveta 17.Stratené zlato Inkov 18.Stretnutie z anjelmi 19.Nebezpečný hmyz 20.Kruhy v obilií 21.Čo sa skrýva v pyramídach 22.Kto postavil pyramidy a prečo 23.Noemova archa na Araratu 24.Noemova archa 2 25.Čo sa stalo v Roswelle 26.Je záhada v Roswelle vyriešená? 27.Je turínske plátno vyriešené? 28.Potrdili vedci pravosť turínskeho plátna? 29.Aká správa sa ukrýva v kruhoch v obilí 30.Môžu nás kruhy v obilí niečo naučiť? 31.Dokáže modlidba liečit? 32.Dokáže modlidba zachranit národy? 33.Oblasť 51 34.Testuje vláda v oblasti 51 lietajuce taniere 35.Biblický koniec času 36.Znamenia Armagedonu 37.Akú záhadu ukrýva veľkonočný ostrov 38.Posolstva veľkonočného ostrova 39.Mala zlata archa neuveritelnú silu? 40.Našla sa archa zmluvy? 41.Tajomný poklad na ostrove Oak 42.Poklad ostrova Oak 43.Kecksburska havária 44.UFO pri Kicksbuku 45.Biblický Adam a Eva

Váhavý světec (1962)

Dobrý, jednoduchý a tešiť sa z maličkostí aj taký bol sv.Jozef Kupertínsky a taký by sme mali byť aj my.

Trestná lavice (2005) odpad!

Nemám rada stupidne filmy a tento k nim partil.po dlchšej dobe som si pustila film (komédiu) že sa zasmejem a zasmiala som sa akurát trapárne. Komu sa páčil musí mať IQ pod 20. Jednu * len za snahu.

Metal & metalisté (2005) odpad!

Tento dokument obraňuje metalistov a metalovú hudbu ako takú. Lebo všetci čo sú fanušikmi tejto hudby vlastne sú nepochopený a tento svet je taký nespravodlivý. A chcú všetkým len dobre a to formou násilia, drog, sexu vyjadrením seba sameho bez žiadných obmedzení. Hrozný dokument podľa mňa by metalová hudba nemala vôbec existovať.

Bible: Nový zákon (1952) (seriál)

Pekne spracovanie citovanie z nového zákona. 1.časť-Narození-Ježíše-Krista 2.časť-Jan-Křtitel,-hlas-volajícího-na-poušti 3.časť-Ježíš-povolává-své-učedníky 4.časť-Ježíš-začíná-své-působení 5.časť-Ježíš-uzdravuje-nemocné 6.časť- Ježíš-mistr 7.časť-Ježíš-mesiáš 8.časť-Ježíš-přichází-do-Jeruzaléma 9.časť-Poslední-večeře 10.časť-Ježíšovi-nepřátelé-dosáhli-svého-cíle 11.časť-Ukřižování-Ježíše 12.časť-Zmrtvýchvstání-Ježíšovo

Soudruh Don Camillo (1965)

Príbeh za moc nestál. Ale čo ma najviac vytáčalo bol rozprávač Dušan Jamrich ktorý, podľa mňa hrozne zle komentuje alebo dabuje aj čo to býva na RTVS1 o osobnostiach alebo čo sa udialo v daný deň výročia vyrušuje a hlavne ma v slove ktoré obsahuje ,,ä´´tak to slovo tak potiahne a zvýrazni. Až ma zamrazí.Podobne hovoril ako komentátor vo filme Prerušená pieseň. Jednoducho ma to vyrušuje.

Sázka na nejistotu (2015)

Ach aká strata času dokonca aj ako podmaz. 1* iba za snahu a za Pitta

Pompeje (2014)

Mne to nepripadalo ako film o sopke ale natiahnutý film len aby tam bola niaka zápletka. A ešte keď Kit Harington (alias John Sníh) akoby si odbehol z natačania hry o tróny lebo sa mi zdalo že rovnako oblečený upravený všetko.

Pozemšťan (2007)

Skupina ľudí polemizuje o mimozenšťanovy. Stačilo by kratkometražny filmik. A dabing je hrozný.