Zátah 2 (2014)

Absolutně skvělý akční film! Můžu ho bez nadsázky zařadit k mé TOP 5-tce letošního roku! Můžu všem jen doporučit, tolik mrtvých šíkmých oček sem už dlouho na jedné hromadě neviděl, opravdu skvělé. Dávám 5 hvězdiček! I za YODU!

Zátah: Vykoupení (2011)

Nabušená akce, skvělý film. Marně přemýšlím proč jsem se na něj podíval až teď, opravdu akce střída akci a aby toho nebylo málo teče občas i krev. Můžu jen doporučit! Skvělé! 5 HVĚZD!

Herkules: Zrození legendy (2014)

Tak jako, příběh celkem obstojný, herecké výkony jakštakš..Ale celé to pokazili scénou s bleskovým mečem. Takže bohužel, mě film moc nenadchnul. Dávám ubohé 3 hvězdy a to je možná ještě luxus. ideální tak na nudné, deštivé odpoledne, jako je to dnešní.

Enderova hra (2013)

Knížku jsem zatím bohužel nečetl, film mě zaujal tak napůl..Něco mi v něm chybělo. Možná, že to byly lepší herecké výkony Asa Butterfieldů, jako Ender nic moc. A Harrison mě docela mile překvapil, svou roli si skvěle užíval. Takže až přečtu knížku, třeba bude více hvězdiček. Zatím stačí 3.

Arrow (2012) (seriál)

Miliardářský synek Oliver Queen jako Kapuce je skvělý. O seriálu jsem se dozvěděl od kamarádů a úplně mě pohltil, nemůžu se nabažit schopností Olivera a jednotlivé zápletky dílů sou skvělý, i když ne každý díl je tak dobrý. A proto se přikláním ke 4 hvězdičkám.

Vlk z Wall Street (2013)

Nechápu proč Leonardo nedostal za ten herecký výkon Oscárka..Opravdu nejlepší výkon DiCapria co jsem zatím viděl. A film? Místy možná až moc přisprostlých scén, ale vzhledem k bohatosti hlavních hrdinů to lze pochopit. A mě osobně jako chlapa zaujala i žena Lea, skvělá Margot Robbie (Lásky čas). Prostě sex, drogy a peníze, tak bych to shrnul. Snímek se mi líbil a dávám 5 hvězdiček.

LEGO® příběh (2014)

Asi zatím nejlepší animák letošního roku. Skvělé hlášky, Batman nezklamal. A ta hudba. The Lonely Island s hlavní písničkou sou skvělí. Takže můžu jen doporučit na zabavení dětí ale určitě i dospělých. Nebojím se dát 5 hvězdiček.

Pompeje (2014)

John Snow aka Kit Harington v akci. Film je z hlediska dějového pecka, ale trochu pokulhávají herecké výkony, někdy se herci snaží být až moc heroickými a uniká jim doba Pompejí. Ale i přesto, můžu říct, že film mě bavil a nelituju 102 minut strávených u filmu. Dávám 3 hvězdičky. Plus líbí se mi i skvělá hudba od Clintona Shortera.

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Za mě skvělý animák s ještě lepší hudbou Dannyho Elfmana, u filmu jsem se nenudil, je plný skvělých hlášek a nebál bych se ho pustit dětem ve škole, aby se dozvěděli něco o historii, aspoň trochu. Dávám 4 hvězdičky za film a jednu bonusovou za soundtrack!