Perfektní matka (2021) (seriál)

Dceruska byla od první chvíle na facku, čili jsem čekal, že se věc má trochu jinak, než tvrdí. Nic zvláštního, na zaplnění víkendového večera, kdy se vám nikam nechce, dobrý.

Iveta - Snad nám to vyjde (2022) (epizoda)

Sepesimu tedy zdatně naložili, jen co je pravda. Nejslabší díl, kde se skoro nic nedělo, vyjma výborné scény s Brzobohatým v roli uhlazeného a svetaznaleho Ládi Štaidla,který v několika sekundách ukázal rozdíl mezi mužem a klukem.

Iveta - Knoflíky lásky (2022) (epizoda)

Vadilo mi ztvárnění Bartošové jako naivního telátka, kterým lidé okolo jen manipulují, v dobových materiálech tak naivně a pritrouble nevypadá. Sepesi se mi ve ztvárnění Vodochodskeho líbí moc, ale jestli byl skutečně takový, to nevím.

Boží ruka (2021)

Tady není moc co psát, bylo to krásné, kamera, vyprávění, atmosféra doby. Skvělý film.

Král útěků (2020)

David Ogrodnik je skvělý herec, ale tady doplatil na jalový scénář, film je vlastně nuda bez pořádného konfliktu, zápletky, čehokoliv, co by člověka nutilo dívat se dál.

Elena z Avaloru (2016) (seriál)

Přebarvený kýč, jak je ostatně u společnosti Disney pravidlem.

Spolu & Hladoví - Moravský kras (2022) (epizoda)

Může mi někdo říct, aniž bych chtěl slečnu nějak hejtovat, jaká je přidaná hodnota její přítomnosti? Nějak nechápu tento formát, který je o jídle minimálně, zato v něm po většinu času plká otec s dcerou.