Proč? (1987)

Vynikající kousek.

Fenomén jeans (2022) (TV film)

Výborný dokument se spoustou archivních materiálů a starých fotek.

Zásek - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Opravdu hodně divný a nudný korejský počin, první díl mě na sledování nenavnadil.

Škola zlomených srdcí (2022) (seriál)

Seriál o jedné třídě dětí někde v Austrálii, kde neuvidíte jediný funkční heterosexuální pár, zato minimálně jeden spokojený homosexuální. Třída evidentně žije v nějakém vzduchoprázdnu, protože mají jen jednu učitelku a k tomu ředitelku, žádné jiné spolužáky, zřejmě nějaká australska malotridka. Jinak je vcelku zábavný, postavy snesitelné, až na totálně prepiceneho/ou Darren, který/á to s afektovanosti velmi přehání.

Tanec s vlky (1990)

Jeden z těch krásných, velkých filmů, které se dnes už ani netočí. Naprostá žánrová dokonalost geniálně doprovázená hudbou Johna Barryho.

V pasti - V temné pasti (2021) (série)

Po většinu času nuda a motorkáři, kteří mají vypadat drsně, jsou spíš k smíchu. Jeden z "drsňáků" se má "zbavit" vetřevší se novinářky, všichni se tváří jako, že ji má aspoň shodit ze skály a on ji....odveze na trajekt. Co s ní udělal, se nikdo neptá. Motorkáři vegetují v "opuštěné továrně na kámen" , kde jsou ovšem zabydleni jako by jim patřila, zavedena elektřina, bar, ložnice, nikdo se nad tím nepozastavuje. Zřejmě na Islandu, když je nějaká budova opuštěná, může si ji kdokoliv přivlastnit a to i parta kriminálníků, kteří jsou policii trnem v oku. Nevěrohodné. Jsem u 5. dílu a jak to dopadne, je mi úplně jedno. A to je špatně, ne? Jde o děsivě špatnou krimi s nesympatickými postavami, jejichž osud je divákovi úplně u zadku.

Ukrajina v ohni (2016) odpad!

Divím se, že v této sračce nehraje taky ten dement Segal a vylitý blb Depardieu. Co také čekat od rusofilcko a bolševika Stonea než ubohou propagandistickou slataninu. Zdejší russofilcky můžou táhnout do Ruska, když ho tak obdivuji, bude to lepší, než když se budou snažit nastolit Rusko tady.

Výspa světa (2021) (seriál)

Sofiapetra vystihla, čím mě indická kinematografie tak baví, je úplně jiná než ta západní a to je, včetně tamních zvyků, velmi osvěžující a zábavné. Zdejší zvyk bít podezřelé se nám může zdát nehumánní až zločinný a já se jej nezastávám, ale když člověk ví, jakou má a musí mít autoritu policista v Indii a s čím se denně potýká, možná jej dokáže alespoň částečně pochopit.