Kleo (2022) (seriál)

Moc tomu nerozumím, je to zjevně velká nadsázka, což seriál zachraňuje. Nejdřív se to tvářilo skoro vážně, pak to sklouzlo až do, doufám, chtěné, parodie. Obrazově krásně barevné, jako fotka z Polaroidu, kterým si Kleo fotí svého milence. Hlavní problém, který s tímto dílem mám, je, že agenty Stasi, tajné policie horší než StB, jde li to srovnávat, líčí jako v podstatě fajn lidi s pochopitelnou motivací. Vyjma tedy hlavní postavy, která je prostě pako.

Ukázková rodina (2022) (seriál)

Aneb jak se jeden naprosto neschopný, debilní idiot bez špetky jakéhokoliv charismatu zaplete vinou své nebetyčné hlouposti s mafií. Sledovat blba Tonghu je zejména v druhé polovině seriálu naprosté utrpení. Seriál sám o sobě není špatný, vše sráží hlavní ne-hrdina, který se nejspíš chová stejně hloupě jako každý jiný běžný člověk v podobné situaci, jenže kvůli tomu, abych podobné lidi viděl, se na seriály nedívám. V druhé polovině jsem si přál, aby už chcipnul, svému okolí by tím jen prospěl.

Sandman (2022) (seriál)

Tak toto mě dostalo, čekal jsem jen další nudnou fantasy a dostal epos o smyslu života, smrti a vlastně všeho. A John Sturridge je v titulní roli vynikající. Komentáře zdejších dezolátů jsou zklamáním a dokladem toho, že kinematografii dnes komentuje kdejaké přihlouplé vemeno.

Záhadný lovec (2020) (seriál)

Bohužel je parta lovců tak tragicky neschopná, že vyvolává nechtěný smích. Jinak dobrý.

Capitani - V hledáčku (2022) (epizoda)

Jestliže první série byla na hranici koukatelnosti, tak ta druhá už je jen k smíchu, je scénáristicky snad ještě impotentnější než Ordinace a nesympatický hlavní policajt tomu dává korunu.

Horká kaše (1988)

Koukám, že blb Jandák už tehdy hrál sám sebe.

Vraždy ve Fall River (2021) (seriál)

Další užvaněný seriál z dílny Netflixu, který by se dal smrsknout do jednoho celovečerního dokumentu a pak by to možná bylo zajímavé. Ačkoliv tohle? To asi ani tak ne.

Perfektní matka (2021) (seriál)

Dceruska byla od první chvíle na facku, čili jsem čekal, že se věc má trochu jinak, než tvrdí. Nic zvláštního, na zaplnění víkendového večera, kdy se vám nikam nechce, dobrý.