Hvězdy nám nepřály (2014)

Nesympatické....drama (?), zejména oba hlavní herci jsou dosti otravní, ač se snaží sebevíc. Některé scény jsou neskutečně hloupě natočené (návštěva domu Anny Frankové, setkání se spisovatelem v Americe). Podobných příběhů bylo natočeno více a daleko lépe než tato pubertální napodobenina Griffin and Phoenix. 30% za Willema D.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Dvojka lepší jedničky...pár vydařených scén. Dostal mě závěr, za posledních 5 minut se hodnocení zvedlo asi o 30%.

Oblomov (1979)

Mistrovská adaptace.....Gončarova románu s výborným hereckým výkonem Olega T. Ruskou klasiku umějí nejlépe točit Rusové.

22 Jump Street (2014)

Nevtipná buranska nekomedie....s asi jednou vydařenou scénkou, jinak téměř k nepřežití.

Imigrant (2013)

Průměrný příběh o polské kurtizáně...který nechce být kurtizánou, ale musí být kurtizánou, protože chce zachránit svou sestru před deportací z vysněné USA.

Angelika (2013)

Pro mě překvapivě zdařilé...možná proto, že mě stará Angelika nebavila a Michelle M. pro mě byla asexuální. Líbila se mi Nora A., děj ubíhal zdárně vpřed bez zbytečných odboček a i stařík Peyrac mě docela charisma. Asi nadhodnocuju, nic co patří do zlatého fondu kinematografie, ale mě to bavilo.

Kráska a zvíře (2014)

Slabší remake známé pohádky..ale celkem obstojně natočené. Škoda, že tam nebylo více napínavějších momentů, rozvíjejíc vztah "krásky a zvířete", a s obry to režisér trochu přehnal. Prostě celkově tomu chybělo nějaké větší napětí.

Tom na farmě (2013)

Divný thriller...který nenabízí moc logiky a bohužel vůbec nenabízí ani zajímavý natož překvapivý závěr. Celkově to působí až jak amatérský film z videokamery.

Wolf Creek 2 (2013)

Průměrný thriller...kde není nic, co byste už neviděli. Taková průměrná kombinace Joy Ride 3 a Hitcher s odkazem i ke geniálnímu Duelu, kterému ale nesahá ani po kotníky.