God Is in the T.V. (1999) (hudební videoklip)

Opět skvělé klipy,ale dávám přednost novějšímu Lest We Forget jak tu někteří zminují,protože tam je toho prostě víc.Taky bych tu ale rád řekl že videoklip ke skladbě Coma White je snad nejlepší jaký jsem kdy viděl.

Maska (1994)

Ty špagety byly vostrý!

Temný rytíř povstal (2012)

Zakončení Nolanovy trilogie, které slibovalo "epické" vyvrcholení celého příběhu. A vlastně ten slib byl splněn. Dějová linka začíná hodně dobře. Z Bana jde občas i hrůza, ale i když za to v podstatě mohl jen jeho hlas, tak to považuji za plus. Co se týče Batmana tak tady bude ve většině filmu spíš Brucem Waynem, ale to filmu neškodí, spíš naopak. Banovo "sesazení" Batmana bylo působivé a když začal ovládat Gotham, tak to vypadalo, že film už vážně přešel do těch slibovaných epických rozměrů. Potom bohužel začali přicházet nějaké tak trochu nelogické věci, ale musím uznat, že byly dobře zamaskované díky působivosti filmu. Psychická evoluce Bruce Wayna je tu jako v každém díle, ale tady je možná vůbec největší. Rozhodně se mi líbilo, že se film vrátil místy k Batman začíná, protože Liga stínů a její tajemství rozhodně upoutají pozornost. Postupné odhalování Banova života mi přišlo úžasné a to žádná chyba ve filmu nezmění. Konec filmu v sobě měl už větší chyby, ale když už si Jonathan a Christopher Nolan moc nevěděly rady se scénářem, tak to i přesto zakryly dobrým dojmem. I když bych mohl namítat, že když je to poslední díl, tak se se scénářem mohli místy víc snažit, tak Vás film prostě není to brát tak jak je a napjatě sledovat, co se bude dít dál. Takové štěstí v neštěstí. Herci ve filmu jsou jako vždy v Nolanově trilogii skvělý. Začínám si myslet, že nejlepší herecké výkony tu podávají hlavně představitelé záporáků a to je rozhodně dobré. Přece jen páni herci jako Liam Neeson, Heath Ledger a Tom Hardy se nepřehlédnou, tady ale nejsou těmi herci, ale prostě záporáky. Hudba je tu taky úžasná, ale to už u této trilogie snad nikoho nepřekvapí. Nakonec dávám místo pěti hvězdiek jen čtyři, ale dost silné.

Batman začíná (2005)

První část Nolanovi batmanovské trilogie má proti dalším dílům jednu výhodu a tou je temná atmosféra. Temný rytíř a Temný rytíř povstal na mě působili mrazivě a i oni se mi líbili, ale temné mi to tedy nepřišlo. Děj mi tu přišel hodně dobrý. Jako začátek Batmana mi tahle verze přišla taková nejpravděpodobnější. První a druhá polovina filmu se od sebe hodně liší, ale rozhodně bych si to nespletl s jiným filmem. První "nebatmanovská" polovina se mi líbila, protože dobře nastínila atmosféru a sledova duševní vývin Bruce Wayna bylo zajímavé. Druhá polovina už byla o něco temnější. V dalších dílech (nejvíc v Temném rytíři) je gotham zobrazen jako moderní velkoměsto, ale v tomto díle je plné špíny a moderně vypadá tak možná jen v úvodu. Záporáci ve filmu mi přišli skvělý a Liam Neeson tu hraje skvěle. Hudba z filmu patří k mým oblíbeným soundtrackům a rozhodně tu ještě zhustšuje atmosféru. Jako začátek trilogie dobré.

Deddo sushi (2012)

Přesto že to kopíruje Vraždící rajčata je to o jednu hvězdičku lepší než oni.