Scary Movie 5 (2013)

Pár fajn narážek,ale to je asi vše.Parodie na Paranormal Activity byla jedna z nejtrapnějších jaké jsem kdy viděl a to nemám rád ani ty Paranormal Activity.Po shlédnutí se budu vyhýbat každým filmům,které mají v názvu Movie.

Scary Movie 4 (2006)

Je to opět volovina,ale potěšilo mě že tam nejsou jen fekální vtipy.Občas jsem se upřímně zasmál,což se mi od druhého dílu nepodařilo.

Scary Movie 3 (2003) odpad!

Jak nejlépe znásilnit moje oblíbené filmy...

Scary Movie 2 (2001) odpad!

Stydím se tomu dát něco jiného než odpad!

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

Tady mělo Scary Movie ještě úroven.Nejsou tu jen fekálie a člověk se občas vážně zasměje něčemu normálnímu.Ale toto bohužel odstartovalo ságu té nejoblíbenější a nejtrapnější parodie.

Devil May Cry (2007) (seriál)

Styl tohoto anime jsem si hned oblíbil.Je tu červená a černá barva.To je v anime pro mé oči úplný orgasmus!Dále:Dante tady sází dost povedené a někdy vtipné hlášky.Třeba když řekl"Od ted to bude ta část od 18-ti let" tak jsem se zasmál,ale zároven jsem z toho byl u vytržení.Démoni tu jsou hodně povedení a Danteho pistole jsou snad ještě lepší než jeho meč a to obvykle v anime fandím mečům.Jenže tady je ten meč moc takový mohutný a to nemusím.Já radši ty samurajské.Jinak mi Danteho pistole připomínali trošku ty Alucardovi z Hellsing.Tento seriál navíc obsahoval alespon zmínku o kytarách,což mi udělalo radost:) Na to že je to podle videohry,tak to má na mě až moc dobrou atmosféru.Takže za mě pět hvězdiček!

Rihanna - Diamonds (2012) (hudební videoklip)

Když se úplně vykašlu na hudbu,tak musím říct že je to kvalitní videoklip.Rihannin nový klip bohužel nikde nezakázali,takže to u mě odebralo to grády kvůli kterému bych dal pět hvězdiček.No co,poslouchám Marilyn Manson a jeho klipy jsou většinou hned zakázané,takže proto lpím na takových blbostech:-)

Bitevní loď (2012)

Klasický film od Baye.Výbuchy,roboti,mimozemštani,vojáci.Na jeho filmy už ze zvyku vypínám mozek abych nebyl na tohohle kluka v dospělém těle moc tvrdý.Čtyři hvězdičky dávám proto že mě to zaujalo a bavilo až do konce a mělo to zase dobrý soundtrack od Jablonskyho.Navíc jsem se na to díval s šestiletým bratránkem a ten by tomu dal určitě pět hvězdiček,jelikož jsme si to pustili v devět večer a on to do jedenácti večer vydržel a vypadal nadšeně.Takže pokud vaše malé ratolesti nezabaví animáky jako Doba ledová nebo Madagascar,tak ji můžete pustit tohle.Tedy hned po Transformers samozřejmě:-) Akorát mě tu štvalo,že jakmile tu hraje Rihanna,tak tu má na obyčejnou námořnici až moc prostoru.Nemyslím když se snažila zachránit svět,protože to prostě musela být vidět,ale když film začínal tak tam trapně komentovala spor hlavního hrdiny a toho japonského námořníka jako by si ji divák nevšiml i bez toho.To mě naštvalo,ale jinak hraje dobře a film je prostě zábavný.

Noční můra v Elm Street (2010)

Já normálně nesnáším remaky na horory z osmdesátých let,ale tohle se docela povedlo.Když si řeknu že to vlastně ani nemá být remake na původní Noční můru a řeknu si že je to úplně jiný film,tak to beru.Proti původní Noční můře je to totiž nic,což se dalo čekat.Ale nepovedený nový Freddy má přeci taky něco do sebe a ty jeho nové nože vypadají hodně cool.Taky se mi zdál takový vážnější než ten minulý Freddy.Příběh filmu byl docela originální na to že je to remake,což jsem nečekal a byl jsem mile překvapen.Je tu jediná scéna terá je zde lepší než v původní verzy,a to scéna kdy Freddy jezdí rukavicí po zdi.Přidali sem totiž více jisker:) Film má takovou emařskou hororovou atmosféru(sám nevím co to je,ale je to výstižné) a určitě vás minimálně zabaví.Mimochodem Steve Jablonsky tu opět nezklamal a dal sem skvělý soundtrack.Nejdříve jsem uvažoval o třech nebo čtyřech hvězdičkách,ale po poslechnutí toho soundtracku musím dát čtyři.Ten Jablonsky Bayovi opravdu pomáhá:-)

Dead to the World (1998) (koncert)

Marilyn Manson jako vždy bez chyby,akorát bych tu rád zdůraznil,že tu nazpíval Antichrist Superstar jako nikdy jindy.