Země dinosaurů 4: Putování v mlze (1996)

Bylo mi pět když jsem se na tohle díval.V té době bych dal pět hvězdiček,ale protože to nebaví ani o moc starší děti,tak dávám jen čtyři.Radši to nebudu hodnotit podle svého současného já,které vyznává jen anime ve kterých je většinou krev případně nahota:-)

Strážce duší (2005) (seriál)

Tajemno,záhady,hororová atmosféra.To je to nejlepší na tomto seriálu.Pro mě je to také ten nejlepší český seriál jaký byl kdy vysílán!

Riddick: Temná hrozba (2004)

Animace se mi nelíbila,ale příběh to má dobrý.Ale myslím si že by mi nevadilo kdybych tuto část Riddicka mezi Černočernou tmou a Kronikou temna neviděl.

Záhada Hory mrtvých (2013)

O tomto filmu jsem přemýšlel a musím upravit svůj komentář.Film je natočený jako dokument,ale scénář je tak promyšlený,že mi některé události z filmu docházejí ještě nyní.Docela svižný děj a rozhodně hodně tajemný.Souvislosti jsou dokonale promyšleny a doporučiji shlédnout komukoli,kdo o této zádadě jen četl.Jen mě občas štvali "herecké" výkony.

Želvy Ninja (2012) (seriál) odpad!

Nejhorší grafika jakou jsem kdy viděl.A to je to z roku 2012!

Želvy Ninja (2007)

Nejlepší film s želváky.Je tu dobrá animace,příběh,akce humor.Navíc ty příšery byly super.Nejlepší byla ta malá :D

Želvy ninja (2003) (seriál)

Klidně mě ukamenujte,ale toto byla nejlepší seriálová verze a rozhodně nejméně trapná.Díval jsem se na to jako malý a bavilo mě to více než původní seriál,který přišel trapný už ve třech letech.

Linkin Park: Live in Texas (2003) (koncert)

Asi nejlépu tu nazpívali In the End,ale jinak nemám nic extra co bych tomu řekl.

Svatba upírů (1993)

Klidně mě ukamenujte,ale toto je jeden z nejlepších českých filmů jaké jsem viděl.Mistrovi hororů bych to sice nedaroval,ale i tak je to fajn.Teda tím myslím,že první polovina filmu je skvělá a má příjemnou atmosféru.Ale ta druhá je už trapná,najednou je z toho komedie a člověk neví co si o tom má myslet.Konec teda taky nic moc,ale jen za první půl hodinu,která měla tajemnou atmosféru dávám tři hvězdičky.Sice to dost kopíruje Drákulu,ale mě je to jedno.Za zázrak považuji že to natočili Češi a kdyby byl celý film jako první půl hodiny tak dám pět hvězdiček.Nechápu proč to museli natáčet jako komedii,toho je mi vážně líto.Mohl to být dobrý film.