Útěk z vězení (2005) (seriál)

Když jsem viděla první díl nechtěla jsem od obrazovky odejit, Musela jsem hned vidět další a další, První serie napínavá díl od dílu se stalo něco kvůli čemu sem musela vidět pokračovaní.Napětí, nervy co se v každém díle odehrávalo bylo ohromující. Sedět u toho a čekat co bude dál jestli to dopadne tak či onak bylo fakt překvapivé. Prožívala jsem to za ně.Nejlepší seriál co jsem zatím viděla,

Lesní duch (1981)

Na film sem se těšila až ho uvidím páč jsem viděla novější snímek co byl natočen a dávaly ho v kině. Nebyl ve snímku moment kdybych se lekla zakryla oči hodně zklamaná jsem byla. Asi jsem čekala víc.

Lesní duch (2013)

Fajný horor, který sem viděla přímo v kině, překvapil mě lekala jsem se při každé scéně. Hudba prekvapila, ohromila, na konci dojemné trošku ale v nečekaných momentech kdy člověk nečekal reakci, tak bum... fakt musím říct že se mi film moc líbil a doporučuji.

Hostitel (2013)

Už když jsem viděla trailer, tak jsem se hrozně těšila až to budou dávat v kině. Film mě hodně zaujal už od začátku nádherná hudba která zapadala do děje, Hlavní hrdinka zahrála skvěle. Ostatní herci hrály taky neuvěřitelně. Napínavý, romantický co se týče efektu a prostředí ve kterém se natáčelo tak musím říct že dokonale. Není nic co bych vytkla není nic co by mě nezaujalo, naopak tenhle film jsem si zamilovala a patří mezi oblíbenou desítku. Byla bych hodně ráda a velmi překvapená kdyby se natočila dvojka. Stephenie Meyer odvedla skvělou práci, a režisér to natočil skvěle.

E.T. - Mimozemšťan (1982)

Krásný rodinný film, v některých momentech až dojemný, příběh o mimozemštanovi. E.T vypadal dokonale vytvořený, prostředí ve kterém se natáčelo bylo dobře zvoleno. Opravdu perfektní film.

Mama (2013)

Super horor, který mi nahnal strach, zakrývala jsem si oči při každé scéně co se dělo v noci, efekty neuvěřitelné perfektně udělané nemělo chybu! Mama byla hodně děsivá, kor když byl na ní rychlý záběr, hudba povedená a herecké výkony skvělé, proto tomuhle hororu dávám pětku, zaslouží si to!

Kšeft na jeden den (2012)

Fajný film, zbytečně zdlouhavé scény, čekat a posouvat než vůbec k ěčemu dojde, není moc dobré, čekala jsem od toho filmu víc.

Gremlini (1984)

ze začatku dobrý, ale pak to klesalo..

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Tenhle filmek jsem viděla a nestačila jsem zírat, a kor když jsem ho viděla v kině ve 3D tak mě málem oči nezůstaly na tom promítacím plátně.. Neuvěřitelné, krasné prostředi dokonale zpracovaná hudba scény herci nezklamaly, muselo to dát hodně práce natočit tenhle film, a stalo to za to! Jakmile jsem viděla Hobita musela jsem podívat i na díly Pána prstenů, a nemám slov. Těším se na další díl a doufám že bude tak našlapaný jako tenhle. Stojí za to se na něj podívat.