Šest dní, sedm nocí (1998)

Dost velká kravina.Od začátku je úplně jasné, co se stane a trvá to zatraceně dlouho, než to skončí.

Fakulta (1998)

Je to sranda, sice dost průměrná, ale na Joshe Hartnetta se kouká dobře.

Sin City - město hříchu (2005)

Přehlídka filmových hvězd cedících skrze zuby suché kultovní hlášky, dokonalá hudba, jedinečný design, nezapomenutelná atmosféra! Je to prostě boží!

Válka světů (2005)

Četla jsem, že to má být Spielbergův nejlepší film. Cože?? Taková pitomost! Chápu, že by hlavní hrdina mohl mít štěstí, ale co je moc, to je moc. Ukořistí jediné pojízdné auto, pak s ním projede kolonou vozidel, která stojí na dálnici, pak dokonce i troskami letadla (no jo, je to machr). Dostane se na loď, uprchne z ní (a mimozemšťani si ho stále nevšímají, zatímco všichni kolem něj umírají), pak se schová ve sklepě (je zajímavé, že ti ufoni respektovali uspořádání sklepa a ohleduplně se vyhýbali všem prkénkům apod.), dokáže (jako jediný) zničit tripoda a aby toho nebylo málo, přijde na to, jak proti nim bojovat! A ke všemu dopraví svou příšernou dceru k mamince (která na ní čeká v takové spoušti nastrojená a bez jediného šrámu). Ten konec byl snad nejhorší. Tolik patosu jsme si ani nezasloužili! Jen by mě zajímalo, kam všichni ti putující lidé šli? Že by do Bostonu?