Talisman (2012)

Typický ''sparksovský film''. Jako vždy dramatický poutavý příběh, ale jelikož už jsem viděl všechny ostatní jeho filmy, tak se mi zdá děj docela předpověditelný. A také vsadit na Zacka Efrona nebylo zrovna šťastné.

127 hodin (2010)

Líbilo se mi, jak nás režisér nechává skutečně vžít do situace, kterou Aron zažívá. Celý film cítíte napětí a zajímává vás víc a víc co přijde dál. Až na podle mého názoru krvavou scénu, kdy si Aron přeřezává ruku, je to hodně dobrý film.

Projekt X (2012)

Super film, který dává pojmu ''party'' úplně jiný rozměr. Po zhlédnutí tohoto filmu, má každý člověk, který rád chodí na party, touhu to také zažít, ale nikoli to pořádat. Prostě není co jiného dál dodat - Neuvěřitelný zážitek!

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Můj nejméně oblíbený seriál. Nedůvěryhodnost hereckých výkonů a neustálé vaření z vody v opakujících se problémech z toho dělají naprostou ztrátu času, který můžete raději využít na nějaký hezký film. :)

Zápisník jedné lásky (2004)

Určitě je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Krásný příběh až neuvěřitelné lásky mezi dvěma lidmi, kterou by chtěl zažít každý muž a žena. Herecké výkony Ryana Goslinga a Rachel McAdams, jež se poté stali mými oblíbenými herci, jsou více než výborné. Scéna, kdy vezme Noah Allie na loďku a projíždí překrásnou krajinou zaplaveného lesa se podle mne musí líbit každému, kdo má srdce na správném místě. Pro mne jednoznačně TOP film a jeden z nejhezčích romantických filmů vůbec!

Umění zapadnout (2011)

Je to takový typický americký romantický film. Ovšem příběh mě opravdu upoutal. Postava George Zinawoye (Feddie Highmore) se mi moc líbila hlavně kvůli tomu, že jsem v ní částečně našel sám sebe. Sally Howeová (Emma Roberts) je zas naopak taková perlička tohoto filmu, nejen že je překrásná jako její teta Julia Roberts, ale umí působit půvabně a svůdně. Celkově se mi tento film moc líbil a dal mi spoustu důvodů zamyslet se nad životem.