Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Železný měl něco do sebe, onu graciózní aroganci. Nechápu, proč to matka nechávala běžet. Jen mě to utvrzelo v tuposti lidí... a znechutilo oběd.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

Pyšnit se vlastním peřím... ať se celý národ zasměje. Ale zasmáli, ne? :-) Tohle byl vždy pořad k obědu, kdy jsme všichni u stolu poděkovali za přání dobré chuti a po čase se naučili nedusit se jídlem smíchy. Pak si člověk na ty žvásty tak zvykl, že se mu obědvalo dobře. Graciózní aroganci Železného mám dodnes vrytou v paměti.

Zlatá mříž (1999) (pořad) odpad!

Zbytečný pořad na vyplnění času na Nově. Občs to bylo vtipné, ale za ten risk, že to občas potkáte, to nestálo. Kdyby to dnes běželo, věřím, že by to bylo ještě horší (Bartošové, odpadlíci ze superstar a jiných reality show.. grr)

Natočto! (1999) (pořad)

Vnímalo jsem to stejně jako Neváhej a toč, plus navíc byly vtipy, někdy dobré, někdy špatné. Petr Rychlý mi určitě přišel lepí než Hrubeš. Hodnotím jako Neváhej a toč třemi hvězdami (vůči své kategorii). Účel to splnilo, člověk se zasmál.

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Jako děcko jsem to měla ráda. Prostě pořad, kde pouštěli vtipná videa. Hrubeš mi nevadil. Podle mě v pohodě. Často jsem se zasmála.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Největší trhlinou je Krampol. Vypráví některé věci vícekrát. Někeré historky ani nejsou vtipný. A nejvíc mě snad štve, jak si každý rok nezapomene připomenout narozeniy a skvělá ukázka vrcholu zničené sebeúcty je díl, kdy jsou otázky jen ohledně Krampola. Někteří jeho hosté byly taktéž pozváni velmi cíleně... Hvězda za to, že se člověk pobaví nad zjevnou hloupostí lidí.

DO-RE-MI (1998) (pořad)

Je to příšerný pořad. Trávníček i Laurinová strašní moderátoři. Porota má většinou nucené výstupy a schválně nadhodnocuje. Lidé piští, křičí, krákají, ale nikdy nezpívají. Jednu hvězdu za to, že ač to trhalo uši, člověk se dost zasmál :-)

Nejkrásnější hádanka (2008)

Hezká pohádka. Veronika Kubařová mě neskutečně brnkala na nervy, ale nemůžu se rozhodnout, zda to nebyl záměr. Loupežníci byli povedení :-) A ocenila jsem i téma "korupce" a jejího povedeného řešení :-))). No, líbilo se mi tam docela dost věcí Po vizuální stránce taky dobré, rozhodně se ubralo na přeplácenosti (alá z Pekla štěstí). A konečně má film nějakou dynamiku. Jediná zásadní chyba byla ta předvídatelnost a ke konci už výrazně nudnější děj. Ale pro větší dětičky super.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Další trilogie a o poznání horší. Tohle je ostuda české kinematografie, vážení. A ještě dnes stále nerozumím tomu, co Trošku vedlo k tomu, natočit takové shity tři. Copak ten chlap nemá hrdost nebo co? Opakovaý vtip není vtipem. To platí jak pro filmy, tak pro vtipy v nich užité. Jsou většinou tak lidové, že už při prvních slovech víte, jak končí a přitom sledujete minutové scény, který doprovázejí už tak slabé pointy. Herecké výkony na nic, postavy byly tak laciné, že mě nenapadá nikdo, pro koho by byl ten film nějakým způsobem vhodný. Co díl, to to samé, ani vývoj postav zde není. A vlastně, dost věcí mě i na "křupanského čecha" pobuřuje! /// Nejhorší je, že se to stalo takovou legendou, že se některé scény prostě chytli mezi křupany a ti vám to pak, v rádoby stejně "vtipném" rozpoložení, vmetou do tváře při - pro ně zřejmě podobných - situacích. Zrůdnost, celé.

Kameňák 2 (2004) odpad!

Další trilogie a o poznání horší. Tohle je ostuda české kinematografie, vážení. A ještě dnes stále nerozumím tomu, co Trošku vedlo k tomu, natočit takové shity tři. Copak ten chlap nemá hrdost nebo co? Opakovaý vtip není vtipem. To platí jak pro filmy, tak pro vtipy v nich užité. Jsou většinou tak lidové, že už při prvních slovech víte, jak končí a přitom sledujete minutové scény, který doprovázejí už tak slabé pointy. Herecké výkony na nic, postavy byly tak laciné, že mě nenapadá nikdo, pro koho by byl ten film nějakým způsobem vhodný. Co díl, to to samé, ani vývoj postav zde není. A vlastně, dost věcí mě i na "křupanského čecha" pobuřuje! // Vondráčková a Max, WTF? Skvěle dokreslují tuhle frašku... // Smutně musím dodat, že lidí, co si dokáží tento film užít je strašně, strašně moc. A strašně, strašně nerada na ně narážím, jenže se tomu člověk nevyhne...