• Reality-TV

DESmod (2008) (koncert) odpad!

Tak no, keď spieva tučné prasa... Tejto kapele sa podarili len dve veci - uspať ma a naučilo ma to počúvať vrzgajúce kreslo(dovtedy som si myslel, že horší zvuk nie je).

Iron Man 3 (2013)

To si fakt myslíte, že mi stačí zohnať pár kostýmov, nalákať pár známych recenzistov, aby napísal to čo režisér chce a spraviť film na motív SuperMana sa mi bude páčiť? No to sa mýlite VOLE. Je to obyčajná kamuflovaná a komerčná sračka. Nič iné sa k tomuto filmu nedá dodať. 60%.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino je génius! Predstavte si, že idete do bufetu s pekne vypečenými steakami, a objednáte si medium. A čašník vám dá krvavý! Presne takto to je v jeho filmoch. Hello Mr. Djjango. The fuck, my name is not Djjango, but Django. I will kill you (ako povedal tak aj urobil). To len aby som vám priblížil ako to vo filme bolo. Hoci je podľa mňa Christoph Waltz dement tu bol nečakane skvelý! Nebol taký maminkin miláčik ako v romantických gebuzinách, ale bol tvrdý a fakt lahodne úchylný! DiCaprio to podľa mňa celé herecky ťahal. Ako si už mohli všimnúť viacerí soundtrack bol priam geniálny! K tomu krvavému steaku to bol skvelý opečený kaleráb! 90%.

Tenkrát na Západě (1968)

Videl som ho asi 5 krát a pozrel by som si ho znova.Osvedčená dvojka Leone -Morricone je zárukou kvality ako napr.aj film Dobrý,zlý,škaredý.Strhujúca hudba hlavne v scénach súbojov z očí do očí, ktoré by som vedel pozerať každý deń. Najťažšie pre tvorcov bolo asi zohnať tie správne kovbojské ksichty lebo to sú ozaj riadne masky.

Immortalitas (2012) odpad!

Tak to je fakt debilná sračka! Päťsto námetov a ani jeden poriadny! Hudba DESmodu, hlavné roly obsadené najkomerčnejšími slovenskými hercami a efekty robené tým najzazobanejším. A aj tak to je najväčšia debilita, ktorú som zažil v kine. Áno? Áno? NIE!!! 0%.

Avatar (2009)

Ty vole ! Čo na tomto filme vidíte? Pobehujúcich kreténov v modrom? Alebo skvelé sci-fi dobrodružstvo pre celú rodinu? Tak ste slepí ... :D Milujem tých ľudí, ktorí si sadnú za stoličku a hľadajú chyby. A v tomto žiadnu nenašli! Je to mainstreamové, geniálne - skvelý strih, dobrá hudba. A čo my laici? 60% (Buďte všetci vrátane najzazobanejšieho Cameroona radi).

Frasier (1993) (seriál)

Konečne prišiel humor môjmu intelektu vhodný! Frasier je fakt ÚŽASNÝ, GENIÁLNY, SKVELÝ, MILÝ perverzák. A musím uznať, že toľko blbcov, ktorí sa do tohto seriálu natlačili. Skrátka nádhera. WTF, prečo sa to ešte nenatáča? 100%.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Toto je sitcom? Možno pre ľudí s inou orientáciou ! Pozrel som si tri časti a videl som tam jedného bukvičiaka a troch buzerantov. Ako tú jednu hviezdičku len za ten sexy pulover, ktorý mal Howard. Kámovia nič moc - 10%.

Garfield 2 (2006)

Takže musím uznať, že to už nebolo také úchylné ako jednotka, ale stále som sa perfektne bavil. Garfield už nebol taký vtipný a skvelý dezert, už mi to pripadal ako nejaké slabé predjedlo. Ale aj tak super!!! Chcem aby bol Bill Murray môj QFF (či jak to hovoria tí tínedžeri), lebo je fakt skvelý! 80%

Veštiareň (2010) (pořad)

Milujem keď zapnem televíziu a vidím tú pani. Síce má niečo cez 120 kilo, a je zakomplexovaná, ale to vôbec nevadí!!! Ja sa náhodou vždy dobre bavím. Keď tam občas zavolám mi pani vyveští takú debilitu, že sa z toho celý deň smejem. Taká to je zábava. SUPERrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! 100%

Ovládací panel
176. nej uživatel Austrálie