Kameňák 2 (2004)

Kropáčková tomu vytnula za 5***** :)))

Bulšit (2001)

Ja se u tohoto filmu neskutecne bavil,skvele straveny vecer...zdejsi hodnoceni nechapu.. Davam plnou palbu a nasrat :D Nejvetsi kapr pro me byl ten tatik pomateny z valky ve Vietnamu :D

Ronaldo (2015)

Ronaldo je pro me jen jeden a to je ten z Brazilie...

Černý déšť (1989)

Film dobrej,akorat jsem trošku Douglasovi tu roli nevěřil :) ale tu bezmoc jsem mu nezáviděl,když v Japonsku se k nim tak chovali a navíc mu ještě ,,SPOILER,, tak blbě zabijou kolegu a on s tím nemohl nic dělat ,, KONEC SPOILERU,,místní policie svazuje ruce a nenechává ho vyšetřovat...Ale ten konec na policejní stanici,to jsem si vychutnal tak jako právě Michael :))

Syn zmaru (2014)

Ten mladej me tam tak byl nesympaticky a lezl mi krkem ze jsem chtel prolezt telkou a nakopat mu rit...Inak Ewan zahral svuj standart,snad mohlo byt ve filmu vice akce,zaver se mi libil i nelibil,cili moje hodnoceni filmu jsou tak tri ***...Neurazi ale ani nijak neprekvapi(teda stval me ten mladoch,ale asik to mel ve scenari ) :D

Zděšení (1994)

Luxusni film,Tommy Lee hraje jako o zivot,Jeff zejmena po vrazde jeho stareho pritele,kdy v tezke kocovine si to jde rozdat s uhlavnim nepritelem a do toho hudba U2...to se ani neda popsat,to se musi videt ! :))

Purpurové řeky (2000)

Premyslim kde se stala chyba...cekal jsem mrazivy triller s dusnou atmosferou,jenze to se nejak nedostavilo,navic ta zaverecna pointa...Jsem zklaman,na dvojku se radeji divat nebudu..

Pevnost (1983) odpad!

Začátek začal slibně,řekl jsem si,tý jo,asik jsem čilou náhodou našel zapadlý horror z 80 let,třeba to bude dobrá duchařinka,do toho zmatení vojáci SS,čili může to být fajn podíváná na večer.. Opak je pravdou,zpomalovačky kdy se snažili tvůrci narvat plachtící pláštěnky,šály a kdoví jakýho kus hadru až do obývaku diváka a to za doprovodu nějaké synth drsné melodie,to jsem ještě přežil avšak poté se nic nedělo,jen se kecalo,čili jsem musel začat přetáčet,nakonec jsem se popřetáčel až ke konci filmu kdy jsem si řekl,že konečně nějaké jatka na konci filmu,SS vs nějaké to zlo...Slyšel jsem jen nějaké křiky,poté mlhu a nakonec toho SS oficíra jak se krčí před nějakým gumovým panákem a znova do toho ta synth melodie :D to už jsem nedal a musel to vypnout a rovnou smazat z pc,protože to už bylo na mě moc,nevím co v době natáčení ti herci a Mann šlukovali,ale teda myslím,že v dnešní době je tento film právem většiny diváků nepochopený a i skoro nekoukatelný...a to říkám já,který má pro filmy z 70-80-90 let největší slabost...

Méďa 2 (2015)

Opět nemůžu jinak než 5* :)) Na Markovi už jde vidět v obličeji že to není ten Marky Mark který skákal po podiu s Princem Italem a řval že chce vidět vic ,,happy people,, :D Nej scény za mě : Ve skladu se vzorkami semene,nedůvěřivý Liam Neeson a hlavně úchylně pařící Donny na pecku od Tiffany :D