Griffinovi (1999) (seriál)

Neskutočne trápne a tupé vtipy, ktoré ma viac srali, ako bavili.

Flash (2023)

Takže Rusi sú v Holyúde zase v kurze. Rátam, že čoskoro vznikne Rambo 6 - Ukrajinská misia. :-D

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Seriál neprináša nič, čo by sa neobjavilo už niekde inde. Dokonca aj klišé nie sú pôvodné a originálne, z tohoto seriálu. Ono to vlastne nie je nič iné, než rodinný seriál, ale s bombastickou výpravou. Je to asi najnákladnejší detský - rodinný a dobrodružný sci-fi seriál, čo poznám.

Philip K. Dick's Electric Dreams (2017) (seriál)

Tak po vzhliadnutí všetkých 10 epizód dávam 3.5*. Seriál je dosť nevyvážený vďaka odlišným režisérskym prístupom, ale aj hereckým výkonom v každom jednom diely. Jediné, čo to celé drží nad vodou sú práve tie Dickove poviedky, z ktorých seriál čerpá.

Trojúhelník smutku (2022)

Myšlienka, ktorú film vyjadruje je OK, akurát mi nesadla forma. Po premietaní v Cannes vraj mal film standing ovation. A potom všetky tie celevriti nasadli do svojich limuzín, našnupali sa koksu a do 5 minút zabudli, že tento film vôbec niekedy videli. :)

Ad Astra (2019)

Gray uvidel Gavitáciu a povedal si: "Ja to viem natočiť ešte lepšie" a vzniklo Ad Astra. Lenže Gravitácia bol do značnej miery prelomový film, toto nie. Myšlienka nekonečného hľadania (otca, Boha, mimozemšťanov - doplňte si čo len chcete) a  toho, že Vás toto hľadanie môže pohltiť natoľko, že idete doslova cez mŕtvoly, pričom Vám uniknú naozaj dôležité veci v živote je síce fajn, ale ako "bombastické" vyvrcholenie po 123 minútach filmu mi to proste nestačí!

S láskou Vincent (2017)

Napriek tomu, že to je animák, rozhodne nie je pre deti ako väčšina Disenyoviek. Nie je to ani nejaká rodinná 3D blbosť od Pixaru. A dokonca to nie je ani sračkový hyperakčňák od Marvelu utopený v tak hnusných CGI efektoch, že niektoré hry vypadajú lepšie, než ich filmy. Tak pre koho je teda tento film určený? Pre ľudí, ktorí majú aspoň trochu umeleckého vkusu. Za mňa je to rozhodne na plný počet.