Muž z oceli (2013)

Superman se konečně zbavil image Mirka Dušína a ukázal svou drsnější nolanskou stránku. Opustil svůj přiblblý patriotismus, asi proto, že ho hrál Angličan a pomohlo to. Hrdina se pozná hlavně podle záporka a generál Zod, byl úctyhodným soupeřem, při jejich vzájemném souboji, byl superman rozpolcený, kterého ze svých otců poslechnout a tak poslechl oba. Ukázal naplno svoji sílu a taky nechal umřít nevinné. I když jsem fanoušek fanatika Zoda, superman si mě získal, když se nebál ušpinit své ruce a zlomil Zodovy vaz. Jeden z nejlepších filmů podle komixu, těch pět hvězdiček si zaslouží.

Zpátky ve hře (2012)

V tomhle filmu se vrátil veterán Walt Kowalsky z Grand torina, aby našel nové talenty na baseball a přitom popřel teorii z Moneyballu. Kdybych byl Američan, nebo aspoň hrál baseball, tak bych hvězdičku přidal, ale že považuju baseball za nudnou hru, tak je to pro mě pouze průměrný film. Romantická zápletka mě přišla jen na vyplnění, bez Clinta Eastwooda by to bylo o ničem.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší seriál co znám. Jeden z mála seriálů co nikdy neomrzí, je plný inteligentního humoru a skvěle vymyšlených postav a hlášek. Např: Arnold J. Rimmer: (na Hollyho) Jsi užitečný jako automat na kondomy ve Vatikánu!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Druhý díl Hobita sice netrpí tolik jako ten první, ale jde poznat že Jackson hraje o čas. Je škoda, že upřednostil kvantitu před kvalitou. Líbí se mi tempo tohodle dílu a užíval jsem si jízdu, až na pár momentů, jako třeba úplně nucená „romance“ Tauriel a toho trpajzlíka. Ale ten hlavní problém, kvůly kterému tohle zase není ono. Je ten že tomu chybí konec. Tenhle film skončil cliffhangerem jak prase, jak Šmak tak i Gandalf si musí počkat na třetí díl, a to ani nemluvím o tom co se ještě má stát.

Assassin's Creed: Embers (2011)

Taky si myslíte, že Ezio umřel trochu podezdřele? Já myslím, že ten mladej Ezia zabil, asi jedem, když mu dal ruku na rameno. Podívejte se na to, napište váš názor ;)

Batman a Robin (1997)

Film který úspěšně poslal Batmana k ledu na několik let, asi Mr.Freeze nakonec vyhrál :D

Jeden musí z kola ven (2011)

Já to prostě nedokázal dokoukat. A to jsem jel vlakem 4 hodiny v kuse, ale to je taková nuda! Nevím uznávám filmy s vysokým hodnocením, ale víc než 2 hvězdy tomu nedám. Možná jsem jen neměl náladu dívat se jak stařící kujou pikle, nevím. Tohle není film pro mě,...

Mládeži nepřístupno (2013)

Dostalo mě to, já prostě chci Ibabe i přez její ventilátor :D a z těch baskedbalistů jsem umíral smíchy, VY JSTE ČERNÍ! Je to hloupej, sprostej humor, je to kravina, ale chci toho víc :D

Travička zelená (2008)

Naprosto mě to dostalo, jsem z toho hotovej. Skvěle mě to hodilo do nálady, já jsem vybuchoval smíchy. Začnu hledat filmy podobný tomuhle, doporučuju :D

Hačikó - příběh psa (2009)

Taky mám psa, to je vlastně důvod proč jsem se na tenhle film díval. Pro mě je neskutečně emotivní, na konci jsem se málem rozbrečel i když jsem čekal že takovej moment příjde. Psy jsou nejlepší hlavně pro svou věrnost a tenhle film je právě o tom. Až přijedu domů ze školy hned půjdu na procházku s mou fenkou :)