• Fantasy
  • Krátkometrážní

Letopisy rodu Shannara - Ellcrys (2016) (epizoda)

Finále bolo prehnane uponáhľané. Seriál by si zaslúžil viac epizód - prepracovanejších epizód. A taký sľubný rozjazd to malo.

Letopisy rodu Shannara - Pykon (2016) (epizoda)

Ešte aj Cephala som si v tejto časti zamilovala! A Allanon... proste jeden šok za druhým. Potrvá, kým to rozdýcham. Podľa mňa skvelé!

Prvních 100 - Fallen (2016) (epizoda)

Tento diel nebol ani zďaleka tak dobrý ako predchádzajúce tri, no stalo sa v ňom tak veľa. Najmä cítim obrovské zadosťučinenie kvôli Pikovi (dúfam, že bude sakramentsky trpieť). Potešil "návrat" Clarke do Arkadie a naozaj som si obľúbila Ontari - neviem sa dočkať jej stretnutia s Kaneom - bude to zaujímavé.

Hra o trůny - Baelor (2011) (epizoda)

Po skvelej časti sa znovu zošuchli s kvalitou epizódy dolu. Zbytočné kecanie tomu príbehu vôbec neprospieva. Chystajú sa na vojnu, potom konečne bojujú a, samozrejme, tvorcovia nás o to ukrátia. To by som im aj odpustila, ale že ma ukrátili o pohľad na zajatie Králokata im neodpustím a pre to také nízke hodnotenie.

Prvních 100 - Thirteen (2016) (epizoda)

Ach jaj... diskusie na internete ohľadom tejto epizódy ma privádzajú do šialenstva. Ako môžu ľudia sledovať seriál kvôli jednej postave a rovnako kvôli jednej postave s ním aj končiť? Nemá to absolútne žiadnu logiku a ja nechápem, ako môžu momentálne všetci riešiť len Lexu, keď táto epizóda bola nadupaná informáciami. Už len tie flashbacky boli úžasné a čiastočne sa naplnili moje teórie. A ten koniec - resp. tá vec, ktorú mala Lexa v krku - no páni. A to niektorí tvrdili, že City of Light nie je dobrým námetom - práve že sa to momentálne ukazuje ako dokonalá záplatka a všetky skladačky do seba pomaly začínajú zapadať. Neviem sa dočkať ďalšej epizódy - promo vyzerá viac než sľubne.

Papírová města (2015)

Zábavné a vydarené - ale nie tak veľmi ako Hviezdy. No dopadlo to oveľa lepšie ako som očakávala. Kniha Paper Towns nikdy nebola veľmi materiálom na sfilmovanie. 75%

Justin Bieber: What Do You Mean? (2015) (hudební videoklip)

Čo k tomu? Možno len toľko, že pre mňa je toto to najlepšie, čo JB kedy vydal. Ak sa vyberie touto cestou, tak to má budúcnosť. Veľmi podarená pesnička, aj keď ten klip mohol dopadnúť lepšie - no vzhľadom na jeho predchádzajúce počiny si toto zaslúži plný počet hviezdičiek.

Taylor Swift - Bad Blood (2015) (hudební videoklip)

Taylor znovu nesklamala a v tomto klipe prišla s niečím novým a netypickým pre ňu. To, že do videa obsadila svojich nemenej slávnych kamarátov bol úžasný ťah, ktorý sa jej určite vyplatí. Tiež výber singlu bol zásahom do čierneho, jediné, čo však nechápem je mix skladby. Originál pesničky je úplne úžasný a nejde mi do hlavy, prečo to museli zmixovať a doplniť o rap - za toto by som strhla jednu hviezdičku. Ale keďže tu hodnotím len vizuálnu stránku, dávam s čistým svedomím plných 5*

V jako Victoria (2010) (seriál)

Neviem, naozaj neviem, čo ma na tom tak baví, či ten bezduchý dej, ktorý je naozaj istým spôsobom zábavný, alebo tá trafená upišťaná postava, ktorú hrá Ariana Grande, ale ja som spokojná a nie raz sa váľam od smiechu po zemi.

Ellie Goulding - Love Me Like You Do (2015) (hudební videoklip)

Nie veľmi podarený film, ale zato soundtrack má dokonalý. Táto pieseň je tým najlepším, čo kedy Ellie vydala.