Trestná lavice (2005)

Tabulku čokolády jsme nezískali, ale máme alespoň čtvereček:-)

50x a stále poprvé (2004)

Nejsem filmový fanda, nerozumím kamerovým efektum apodobne... NICMÉNĚ MĚ STAČÍ, ŽE MĚ FILM OD ZAČÁTKU NADCHNE, MÁ SVOJI OSOBNOST, ODPOČINU SI U POPCORNU A POHODIČKY NA GAUČI :-) to mě k životu stačí... A u 50x stále... si odpočinu vždy :-)

Podzim v New Yorku (2000)

Doják, který nemá happy end .... Ale večerní film ve dvou, proc ne:-) 60%

Upíří deníky (2009) (seriál)

1-3 řada výborný, ale 4 řada už trošičku nezáživna... Jinak je to krásná seriálová pohádka :-)

Hunger Games (2012)

Po tom co jsem videla Hladové Hry jsem si naivně myslela, že bude mít film větší uspěch než jen 66% :-/ Ale co, mě se líbil a viděla jsem ho víc než jednou :-) Mě se zase nelíbí IRON MAN - a ted me ukamenujte:_D

Walk the Line (2005)

Nejlepší filmy píše sám život....

Velmi nebezpečné známosti (1999)

Tohle se nedá okoukat. Hlavně scéna u bazénu, jak Ryan na Adama napařuje... Tohle fakt múžu :-)

Vyměřený čas (2011)

Bohatým bral, chudým dával. Tik-tak,tik-tak...... Místo peněz Vám ubíhá pomalu čas.... Pracujete za čas, kupujete časem.... Kdo z nás by to chtěl???? vědět, kolik času nám zbýva?!!! Výborné Sci-Fi, jak lidé přežívájí z minuty na minutu... Jen doporučuji original ne český dabing!

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Prostě miluju tyhle 4 kočky... Nepředvídatelný seriál plný záhad, a když si myslíte, že se vše začíná rozuzlovat, tak jste na velkém omylu... Záhada Lhářek je pohlcující:-)

Čtyři bratři (2005)

Rodina musí držet při sobě ... a pokud jde o milující nevlastní matku- tak lituji toho, kdo s něma přišel do styku :-) Akční, zábavný a dobře obsazený film ...Mark Wahlberg - bezkonkurenční