The Jerry Springer Show (1991) (pořad) odpad!

Jestli tohle Amíci nazývají zábavou tak už nevim... (každému národu to co si zaslouží!!) :D

Frekvence (2000)

Příjemné překvapení v podání Dennise Quaida. Skvěle převedený scénář na filmové plátno. Nemá někdo náhodou stejnou vysílačku? Docela by bodla na pár kosmetických úprav historie :D

Nezvratný osud 4 (2009)

Že by nekonečná série jako SAW?? Když sem viděl jedničku a dvojku bylo to super, v dalších pokračováních 3 a 4 mi schází nápady, ne že by zde nebyly zajímavá úmrtí, ale prostě nic co by překvapilo. Pokud bych neznal předchozí díly asi bych hodnotil více hvězdami, ale smůla předchozí jsem viděl!! :D

Božský Evan (2007)

Dobrá komedie, která neurazí, teda pokud zrovna nejste naboženští fanatici, rasisté a jiní radikálové :D

Big Lebowski (1998)

Už samotný začátek, kdy Dude (Jeff Bridges) vypisuje šek na 0.69 centů za mléko v supermarketu je příslibem dobré zábavy!! Další scéna, kterou bych rád vyzdvihl je kdy se Dude čvachtá ve vaně a v tom okamžiku do jeho bytu zabrousí tři nevítaní týpci, Dude se vykloní z vany a prohlásí: "Promiňte, tohle je soukromý byt". Nutno vidět tohoto nejlínějšího člověka v LA!!!

Killer (1989)

Typická béčková akčňárna osmdesátých let. Střílet, střílet, střílet ... na doplňování zásobníků se tu dvakrát nehraje, což bylo v této době obvyklé a nikomu to srdce nervalo, taky kdo by se s tím zatěžoval, ne?

Lítám v tom (2009)

O čem vlastně tenhle film je? Mě se neptejte, mě to nezajímá, mě to prostě bavilo. Úkol splněn drazí tvůrci!!

Nejdelší den (1962)

Den D z pohledu spojenců nabitý hvězdami. Několik nezapomenutelných scén například s Henry Fondou na pláži Omaha, jak s hůlkou (nemám na mysli Daniela) poskakuje od jednoho železného kříže ke druhému napříč pláží. Dále irská jednotka s dudákem, no nářez... určitě doporučuju alespoň jednou v životě vidět.

Líbáš jako Bůh (2009)

Hodnocení dle mého uvážení tak 70%, současné celkové hodnocení mi přijde nezasloužené, tak špatný film to není!! Oddychovka. Nezapomenutelná hláška z filmu: "Na týhle rodině miluju tu rozmanitost, každej den mě nasere někdo jinej!!" ... dá se aplikovat i na kolegy z práce!!! :D

Ve službách papeže (1965)

Historická freska o životě všestranného umělce Michelangela v podání Charltona Hestona, ve vedlejší roli papeže Julia II se objevuje nezapomenutelný Rex Harrison, díky kterému dávám 5 hvězd.