Předčítač (2008)

Citlivě natočeno a přesvědčivě zahráno. Předčítač se mi nejen líbil, ale zanechal ve mě velmi silný dojem a to se rozhodně nepovede každému filmu.

Gran Torino (2008)

Clint je frajer, to se prostě musí uznat. Kdyby každý důchodce byl takový eso, tak už se těším na důchod.

Špinavé ulice (1973)

Nudil jsem se, postavy jsem nechápal a dost mě štvaly, přál jsem jim šeřednou smrt:) Možná je to tím, že jsem si chvíli zdřímnul, ale nějak jsem si nevšiml, že by to mělo nějaký příběh. Zklamání velký.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Nenudil jsem se, souboje byly fajn, příběh nestál za nic. Ale bylo to krátké, takže to uteklo.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Jsem už na konci sedmé série a neustále se skvěle bavím. Víc takových seriálů. Bravo, Zachu!

V Bruggách (2008)

Hodně zvláštní mix cool filmů Gaye Ritchiho a evropských rakovinotvorných artů. Občas by potřeboval popohnat, ale jinak je to rozhodně originální film a stojí 107 minut vašeho života.

Teureok (2008)

Slabší čtyři, ale tři by bylo málo. Napínavé, zručně natočené, ale plné podivných náhod a bohužel mě film prakticky v žádném místě nepřekvapil svým vývojem. Zachraňuje to velmi příjemná stopáž, 96minut je v době, kdy i komedie mívají přes dvě hodiny, příjemná změna.

Chirusoku no natsu (2003)

Nostalgické vyprávění o staré lásce mezi Japonkou a Korejcem. Svou náladou a příjemně staromódním zpracováním mi to připomnělo českou sérii o Básnících.