Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Film byl celkově nic moc. Děj předvídatelnej, dojemný scény dost klišé a šestej smysl dost odflaknutej. Navíc Zac mě taky zrovna nebaví a kdyby nebylo reklam k občerstvení, nejspíš bych to ani nedokoukal.

Frajeři ve Vegas (2013)

Zajímavá myšlenka, výborná herecká sestava a filmek celkově dost na pohodičku. Na druhou stranu se musí nechat, že kdyby film neměl obsazení které dostal, nejspíš bych o něj ani nezavadil. Ale opět, pohled na život stařiiků, který razej na poslední mejdlo neni vůbec k zahození, jen myšlenka mohla někde trochu víc rozkvést a někde dost překvetla...

Velký Gatsby (2013)

Na slaďály mě prostě neužije. Pořád sem čekal oživení zápletky alespǒn vpádem mafie, vyplutí něaký špíny, nebo aspoň akcičku z války. Tenhle žánr mě bohužel nebere, přiště si budu muset alespoň přečíst o čem film je no. Jinak se mi líbilo zkřížení doby a moderních vsuvek hudby, ale to bude asi tak všechno.

Konečná (2013)

Osobně mě film dost překvapil. Mile. Bavil sem se u něj víc než u leckerý komedie co sem za poslední chvili viděl. Akční scény sice byly jen klasika ve stylu Arnold, trochu mě na druhou zklamalo, že si Arny neobtěžkal Viki a nezměnil město v trosky, ale i tak to mělo svý kouzlo. Herecka sestava sedla jako prdel na hrnec, no ja sem rpostě spokojenej.

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Po dlouhé době anime, které mě opravdu vtáhlo do děje. Válka L a Kirry mě opravdu nadchla a především Lightova zvrácená mysl a schopnost manipulace byla výborně ztvárněna. Moc se mi taky líbil Ryuk jakožto bůh smrti se závislostí na jablkách =) SPOILER - Bohužel po smrti Ryuzakiho mi přišlo, že už se Light tolik nesnažil, dělal zbytečně moc chyb a byl roztěkaný a tudíš samozřejmě dopaden... Nástupce Neo už mě taky tolik nebavil a proto jsem konec uvítal celkem s nadšením, protože další prodlužovaní by jen vedlo k poklesu jinak výborného anime.

Vlk z Wall Street (2013)

Sex, drogy a bití do hrudi, co chcete víc? Taková malá ukázka toho, jak že to vlastně s akciema je a neni. Leonardo jako zdrogovanej obchodník co by i tak dokázal jablko přesvědčit, že je meloun na mě udělal fakt dojem, prostě výborný herecký výkon. Možná je v tom trochu tý americký idee, jako že co si zamanu to mám, ale v tomhle případě se to celkem hodí a příběhu to nijak neubližuje. U mě určitě plnej a myslim že těch 180 minut dramakomedie stojí rozhodně za to.

Trigun (1998) (seriál)

Asi nechápu proč je Trigun tak vysoce hodnocený... Děj se začne rozjíždět až po 10. dílu a potom opět na 2 díly úplně utichne, načež se děj začne zase rozjíždět světelnou rychlostí kupředu a snaží se zbytek příběhu narvat do zbytku kapitol... Vash je totální idiot, kterej mě absolutně neoslovil a krom jeho kabátu, brejlí a revolveru se mi vlastně ani nelíbí... Ze zbytku postav mě oslovil jen Wolfwood, kterej si jako jeden z mála zachoval něco z klasického anime a nechoval se jako ztroskotanej póvl, kterej se snaží všechny zachránit a dává do příběhu aspoň trochu logiky z normálního světa (spoiler) aspoň do chvíle než ho sejmou...

Malí válečníci (1998)

Poprvé jsem viděl film, když jsem jsem byl ještě malý, mladý a neklidný a všude byly videopůjčovny. Nedávno dávaly film v televizi a líbil se mi pořád stejně. Taková celkem povedená akční pohádka pro větší kluky.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Myšlenka i efekty ve 3D se mi velice líbily. Záběry na technologii příští generace byly opravdu povedené, ovšem zbytek filmu za moc nestál. Opravdu nechápu proč se filmo točil v naprosté tmě, kdy divák nemá ani možnost rozeznat, jestli dostává příšera od robota, nebo robot od příšery. Dále je film plný do očí bijících kravin, které mi tam taky dost vadily, jako nepříklad, že robot který váží přes 7000 tun je zavěšen na 8 vrtulníků a v pohodě přepraven kamkoli, nebo to, že teprv u třetí příšery kterou zdolává rukama, objeví hlavní hrdina, že má v kapse schovaný meč a třešničkou byla ruka robota která projel skrz celý mrakodrap a na stole rozhoupala Newtonovu houpačku na něčím stole... Z filmu jsem byl zklamaný a bohužel to nevyžehlila ani atmosféra kina.

Ďáblův dvojník (2011)

Na film jsem koukal jen čistě náhodou, když sem přijel k našim a pustil po dlouhé době TV, měl jsem v plánu si tento film z programu pustit jen jako podklad pro spaní. Popisek o synovi Saddáma Husajna, který si pořídí novou hračku mě opravdu nelákal. Ale. Příběh se začínal rozjíždět a mě zajímalo, jak se Latif Yahia (Dominic Cooper) popere s výzvou a celkově i opačnou povahou a mocí svého nového vlastníka. Film jsem nakonec dokoukal bez mrknutí a mohu jen doporučit.