Castle na zabití (2009) (seriál)

Viděl jsem jen pár částí a nebavilo mě to. Na rozdíl od Pitavala tomu chybí kvalitní soundtrack a zápletky ze života. A potom herci. U některých případů jim jde vše s úsměvem, u jiných do smíchu není nikomu, ani těm nejotrlejším. ( Castlemu chybí humor ale i dramatičnost. ) Skvělé herecké obsazení zajistí příjemnou zábavu i po letech. ( Porovnejte s průměrným Filionem a neherčkou Katic. ) Vedoucím kriminalistického týmu je náčelník Břetislav Kubát (Ladislava Frej) a jeho podřízenými Rudolf Pekař (Vlastimil Hašek) - otec od rodiny který nenosí zbraň, Libor Krejcárek (Jiří Krampol) - tvrďák, Kamil Hamřík (Pavel Zedníček) - Frajer na kterého Čmaňa s knírem sedí a nejmladší vyšetřovatel Jiří Otradovec (Michal Pešek) - Jiříček. Díl s Hrušínským měl být celovečerák. Zajímavé komentáře: Segrestor

Tchán (1979)

Tchán!!! Jedna z těch rolí co přerostla herce. A Bróďa v nejlepších letech.

Futurama (1999) (seriál)

Kreslený dětský seriál o robotovi.

Bohdalka je NAŠE (2011) (TV film)

Bohdalka je NAŠE. Konečně dokument o mé oblíbené herečce. Prostě stará dobrá škola. Hlavně se mi líbí v rolích ze 60 - 80 let. Bohdalka je prostě Bohdalka. Už teď se těším na oslavu jejích 90tých narozenin.

Kolotoč (1996) (pořad)

Rád si na Telce tuto povednou soutěž s tím legračníkem Pavlíčkem připomenu. Škoda, že Hynek Schneider svůj hudební talent utopil v alkoholu a méně povedených snímcích jako Bobule a další :-(

Kriminálka Anděl (2008) (seriál) odpad!

Stropnicky neuspěl jako herec, tak to zkouší jako ministr. Když vzpomenu na obsazení "Piťavala", chce se mi brečet.

Mrtvý sníh (2009)

V roli nacistických zoombie by více potěšili Brodský a Menšík. Za mě dvě hvězdy.