Hačikó - příběh psa (2009)

Když se řekne dojemný film, okamžitě si vybavím tenhle. Doporučuji si vzít k filmu balíček kapesníků a ne žádný popcorn. Dokonce i po mnoha letech, co jsem film zhlédla, mi příjde jako bych samotný příběh zažila.

Gran Torino (2008)

Film je neskutečně dojemný, hudba obohacuje zážitek, který si z tohoto filmu vezmete. O Eastwoodovi ani nemluvím. Film si našel v mém srdci místo.

Ztracená (2001)

Krásný film při kterém vám ukápne i slza. O tom, že se vžijete do role hlavní hrdinky není pochyb. Piper zde ukazuje svůj herecký talent. Film obsahuje hlubší myšlenku. Rozhodně neuděláte chybu, když se na snímek podíváte.

Akvabely (2007)

Mě osobně nejvíce vzala záhadná atmosféra, kterou jsem cítila během zhlédnutí filmu. Francouzi tohle jednoznačně umí. Umělecký snímek, hudba, autentičnost...všechny tyhle aspekty chválím.

Co je Andy? (2001) (seriál)

Další nostalgická bomba z Jetixu. Kdo by si vychytralého Andyho nezamiloval.

Život s Louiem (1995) (seriál)

Tento film ve mně vyvolává silnou dětskou nostalgii. Nemohu jinak hodnotit než pět hvězdiček.

Nebeská stvoření (1994)

SPOILER: Horší než trest ve formě vězení je ten, když se zamilovaný pár, už v životě nemůže nikdy potkat. Pěkně podaný příběh ve formě kinematografické tvorby. Zase jsem se přesvědčila, že Winslet s Lynskey jsos skvělé herečky, které se umí pořádně vžít do svých rolí. Jako celovečerní film rozhodně doporučuji.

Poslední noc v Římě (2010)

Jeden hotelový pokoj,jedna noc,dvě krásné ženy,jeden velký celovečerní zážitek.Konec byl nadmíru dojemný, že i ukápla slza. Musím také pochválit zpěvačku Russian Red, která se na tomto filmu podílela. Erotické scény jsou umělecké, v žádném případě nepůsobí uměle. Scéna, kdy ženy snídají a přitom hraje hudba od Russian Red, ve mně zanechala hluboký zážitek.