Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

V některých chvílích mi trochu vadilo jak do očí bijící vykrádačka Přátel to je. Ovšem novější série se už začaly ubírat svým vlastním směrem a seriál si tak získal svojí vlastní osobitost. I tak to ale nikdy na Přátele mít nebude.

Sedm pěstí (1978)

Jackie Chan zatim v nejbizarnějším filmu co sem s ním viděl!

Zack a Miri točí porno (2008)

Režie a scénář: Kevin Smith, hlavní role: Seth Rogen. Tenhle film byl odsouzen k tomu stát se skvělou komedií.

Útěk do divočiny (2007)

Road movie s božskym Emile Hirschem v hlavní roli a perfektně depresivním příběhem! Bavili mě taky všechny možný vedlejší postavy co se ve filmu objevili. Ať už to byla Kristen Stewart nebo Vince Vaughn. Nemam nic, co bych mohl vytknout. "I'm Supertramp, you're superapple!"

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Maximální sračka, která mě donutila odejít z kina ještě před koncem. Vůbec mi nevadí fekální humor. A občas se zasměju i lacinejm vtípkům. Ale tohle byl vrchol všeho. Nepochopim jak takoví herci mohli propůjčit svoje jméno tomuhle hovnu! Možná, že sem se usmál když sem viděl Hugh Jackmana s koulema na krku, ale stačilo by mi to tak 10 sekund, těžit z tohohle vtipu 10 nebo kolik minut bylo fakt ubohý. Možná, že kdybych to dokoukal tak dám aspoň jednu, protože vím, že sem propásl pár scén, na který jsem se po traileru celkem těšil, ale prostě to nešlo vydržet! DNO!

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Dobře, tak sem došel až do chvíle, kdy jsem byl nucen odhodit svoji principiální nenávist k Twilight sáze a musím uznat, že tenhle díl je něco na co mi nebude vadit podívat se znova. Spousta, spousta věcí mi tam vadilo a sralo, ale na druhou stranu se mi pár scén a prvků celkem líbilo. Například finální bitka dost přispěla k mýmu, né zas tak nízkýmu, hodnocení. Byla totiž dostatečně EPIC na rozdíl s jinými wannabe epic scénami z předchozích dílů. Sice se to zase posralo dosazením klasickýho americkýho zvratu, aby se všechny mladý fanynky v kině nesesypaly, ale to se přece jenom dalo překousnout.

Živí mrtví (2010) (seriál)

První série byla celkem identická předělávka komiksu, ale jak seriál pokračoval pořád se od předlohy příběhem víc a víc odlišoval. Což je DOBŘE! Jelikož sem četl komiksy ve stejnou dobu jako sem sledoval seriál bylo to pro mě příjemnější dívat se na něco trochu jinýho. Jinak seriál je fakt perfektní! Myslim že suprově obsazenej se super atmosférou a zombíci sou prostě bezchybný! Pokaždý když koukám na novej díl, přeju si aby neskončil!!!

Snowboarďáci (2004)

No můžu říct, že pod pojmem česká teenagerská komedie si představuju mnohem horší muka! Tohle prostě neni zas tak hrozný. Některý vtipy sou celkem povedený, některý sou otřesný! Jo a proč sakra na začátku když Mádl s Kotkem hrajou na těch snowboardovejch automatech, skáčou na ty tyče a dělaj podobný "tríčky"? VŽDYŤ ZA TO ŽÁDNÝ BODY NAVÍC NEMAJ!

Nespoutaný Django (2012)

Django, Siegfried nebo prostě ten jeden z 10 000! Tarantino zase natočil film, kterej mě bavil od začátku do konce. Když už sem si říkal, že ta jeho klasická dialogová scéna je na mě přece jenom trochu moc dlouhá okamžitě se to proměnilo na přehnaný brutální blaho! Nejdřív mi tam trochu vadilo že úžasnej charakter doktora Schultze umře předčasně společně s Monsieur Candiem, ale potom co sem nad tím ještě trochu zapřemýšlel sem si uvědomil, že ten film měl jak 2 hrdiny, tak 2 padouchy... A proto potřeboval 2 konce. Nejdřív rozřešit spor mezi "Negromilem" a bohatýrem, kterej si s černejma vytírá prdel a potom až vyřešit spor mezi těma černejma! Třešničkou na dortu bylo drobný cameo samotnýho Tarantina! Pro mě je to další z kultů!

Projekt X (2012)

Charaktery byly hrozný stereotypy!!! Ale jinak celkem v pohodě.