• Rodinný

Popelka 3: Ztracena v čase (2007)

Trápna odnož klasickej prvej Popolušky. Prvá časť bola dobrá, druhá bola o čosi horšia, no ešte sa dala pozrieť a tretiu som ani nedopozerala do konca. V polovici, čo v polovici... po prvých desiatich minútach, sa mi začalo zívať a mala som chuť to vypnúť. Vlastne, tak som aj urobila. Je to o ničom. Ale ak chcete rýchlo uspať deti, nech sa páči, pri tomto ihneď zaspia. Od nudy, samozrejme... Disney chcel vyťažiť z populárnej Popolušky viac, ale, bohužiaľ, nepodarilo sa. Možno nabudúce...

Popelka II: Splněný sen (2002)

S prvou časťou totálne neporovnateľné. Krátke príbehy, ktoré si vymysleli myši. Fajn, pre deti je to okej, ale na jedno pozretie. A stačí.

Zločin a trest (2015) (divadelní záznam)

Najlepšie divadlo, na akom som kedy bola! A to som bola už na množstve divadiel. V hlavnej úlohe perfektný Michal Režný. Dokázal sa do svojej postavy naozaj vžiť a bolo to na ňom vidno. Každému toto divadlo odporúčam!!!

Nové bydlení (2007) (pořad)

Aspoň môžem sledovať bývanie na Slovensku. Aspoň z diaľky, keď si to sama nemôžem dovoliť.

Dobre vedieť! (2016) (pořad)

Konečne niečo zmysluplné. Vďaka, Televízia Markíza, za tento perfektný program.

Čo ja viem (2014) (pořad)

Vždy si rada zmeriam svoje "sily" (vedomosti) s ostatnými Slovákmi.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Andrej Bičan- najlepší moderátor. 5 proti 5- najlepšia zábavná súťaž.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Vždy si rada pozriem nejaké nové talenty. A je ich naozaj veľa, len ich treba nájsť. A Česko Slovensko má talent to perfektne sprostredkuje.