Truman Show (1998)

Skvělý film o obludné a lhostejné konzumaci naší vyvinuté společnosti, která je už tak zvyklá na to, co jí média naservíruje, že jí nevadí sledovat život jednoho z nich v naprostém klamu. Život už není důležitý, důležitá je sledovanost, která nese zisky. Žijeme ve zvráceném světě, Truman je jen obět a vlastně my všichni také.

Cesta do pravěku (1955)

U nás doma u dětí tenhle film dává jurskému parku těžce na prdel. Nejsou to efekty, ale příběh, který drží mladší diváky u obrazovky. A vůbec nevadí loutkové zpracování oproti počítačové technice. :-)

Ve stínu gangu (1993)

Podle mě nejlepší motorkářskej film vůbec. Scéna jak vletí do baru s motorkou, napálí to do jukeboxu a pak se zeptá: "máte někdo oheň?" je výborná a vždycky mě rozesměje. Tenhle film mám rád i kvůli hudbě, prostě pro mě srdcovka.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

zaplať pánbůh, že takovou obludnou věc někdo stvořil a dávají ji každý den večer. Člověk má alespoň hodinku a půl pro sebe :-DDDD

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

my tomu s kamarádem říkáme "růžová sračka v ordinaci" :-) Přijde nám ten název trefnější. Hroznej výplach.

SpongeBob v kalhotách: Film (2004)

Každej malej prcek, kterej bude v tomhle baru dělat bubliny, bude ostatníma v tomhle baru zmlácenej do bezvědomí. :-DDDD děcka to milujou, já to miluju, nemá to chybu.

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Naprosto geniální seriál. Přivedli mě k tomu děti, nechápal jsem co furt blbnou s tou sušenkou :-DDD To je tak blbý, až je to geniální. Hudba mě tak dostala, že jsem ji musel stahovat z netu. V sobotu jsem vstával s dětma abych to stihl ráno ke snídani. Totální pohodička a Sandy, veverka co žije ve skafandru na dně moře, ta mě uplně zabila. Zítiší bikin je termín, který se u nás používá pro označení zahrady.

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Zcela geniální film. Ano, podivné bizarní kulisy, ale na konci zůstává otázka, neodehrával se celý film v mysli šílence? Ten film si chlapci promysleli mnohem víc, než bychom čekali od tvůrců dvacátých let minulého století.

12 opic (1995)

Nikdy jsem neměl rád Breda Pitta. Ovšem jako průvodce blázincem: "tady jsou hry, ale jsou zamčený. Tady jsou další hry, ale taky jsou zamčený." :-DDDDD uplně mě dostal. Viděl jsem to jenom jednou, možná proto zatím jen 4 hvězdičky. A objednávám klystýr pro všechny !!! :-DDD

VALL-I (2008)

Je to film pro děti a v tomto směru mu kromě délky nelze nic vytknout. Překvapila mě hudba, animace emocí a první polovinu filmu bych dokonce nazval uměleckým dílem pro dospělé. Navíc myšlenka, že si po sobě máme uklízet a že Zemi máme jen jednu, není jen dobrou výbavou pro děti, ale i pro dospělé.