Hon na ponorku (1990)

Mám rád Conneryho, baví mě ponorky, jediný co bych vytknul je fakt, že tam nejsou krásný ženský, což se ale dalo čekat. Jasných 5

Aljaška v plamenech (1994)

na filmech se segalem je zajímavý jen to, když počítáte kolika lidem zlomí vaz.

Slunce, seno a pár facek (1989)

toto je naprostá klasika :-) scénu jak blažena dostane facku a převrátí na sebe lavor miluju :-))))))

Prokletý ostrov (2010)

Rozhodně jeden z top filmů, které jsem kdy viděl. Nemám co bych vytkl.

Dr. Jekyll a pan Hyde (1931)

Nezbývá než smeknout klobouk před kvalitami takto starého filmu, byl jsem velice příjemně překvapen některými postupy při natáčení, rozhodně bych vyzdvihl hned úvodní scénu ve first person pohledu se záběrem před zrcadlem, kterou si stejně jako některé jiné scény ve filmu, musel někdo hodně dobře promyslet.

Pterodaktyl (2005) odpad!

na tohle už nikdy koukat nebudu :-DDDDD

Dracula 3000 (2004) (TV film)

Jedna hvězdička za RR (robot rozkoš). Co jiného čekat od filmu, kde převáží kosmická loď rakve s upíry?

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Hrozně mě překvapuje zdejší velmi nízké hodnocení. Mě se líbilo, jak jsou příběhy dvou moster smíchány a pro mě to dává smysl. Lidi jsou jen jako návnada, zatímco okolo probíhá lov. Vizuálně není co vytknout, rvačka vetřelce a predátora je nezapomenutelná.

Schindlerův seznam (1993)

Měl jsem první rande s moc hezkou holkou. Neplánovaný nápad, že zajdeme do kina, jedno co dávají, na první rande se chodí do kina. těsně před začátkem jsme vletěli na pokladnu, koupili lístky, ani jsme nevěděli co budou dávat. Jak už pointa napovídá, ano, dávali Schindlerův seznam. Musím uznat, že přes všechny filmové kvality, které tento snímek má, je to pro první rande naprosto nevhodný film. Zůstali jsme tam až do konce, ovšem po filmu nebyla moc nálada mluvit. Vlastně jsme se pak už nikdy nesešli. Z toho večera mám dvě traumata. Jednak nepovedený rande a hlavně kruté setkání s realitou holokaustu,které ve mě něco hlubokého navždy zanechalo.

Galaxy Quest (1999)

já jsem se u toho skvěle bavil, velkej dojem na mě udělala "Ripelyová", která si po všech těch vážných rolích ve vetřelci zahrála totální rozkošnou blbku, která je uplně k ničemu, ale zase si to umí přiznat :-DDD moc hezká scifi komedie.