Simpsonovi - Ve víru vášně (1990) (epizoda)

Nevím jestli je to tím, že jsem si na vzhled první série zvykl nebo tím, že jsou poslední epizody zkrátka lepší, ale rozhodně mě baví víc.

Simpsonovi - Mluvící hlava (1990) (epizoda)

Ani nedokážu říct proč, ale tato epizoda mě bavila tolik, že jsem si ani nevšiml že už končí. Takže jasné 4 hvězdičky.

Simpsonovi - Volání přírody (1990) (epizoda)

Další epizoda s první série, která vyčnívá nad ostatními. Stejně jako první díl, tak i ten sedmý mají něco, co je dělá mnohem zábavnější a záživnější. Horší animace už není ani tolik znát a každý člen má dostatek prostoru. Super.

Simpsonovi - Smutná Líza (1990) (epizoda)

Je fajn, že se v 6. epizodě ukázala více Líza, přesto stále hodnotím jako průměr. Je to příjemný, krátký a možná i postupně čím dál lepší.

Simpsonovi - Taková nenormální rodinka (1990) (epizoda)

Je fajn zkoumat nenormální rodinku Simpsonových, ale přijde mi, že každý díl má jedna z postav zcela jinou povahu než v předchozím díle. Bavím se, ale spíš opět jen průměrně.

Simpsonovi - Homerova odysea (1990) (epizoda)

Držící se průměr první série, která nebyla zlá, ale mě přijde již zastaralá. Poměrně zajímavý příběh, který skrývá vícero hodnot, ale stále jen průměr.

Simpsonovi - Malý génius (1990) (epizoda)

Druhá epizoda má stále zajímavou zápletku, ale nebavila mě tolik jako první. Nebylo tu nic moc čeho bych se mohl pořádně chytit a spíš jsem vše bral více jako delší skeč. V dnešní době dlouhých epizod to uteklo velmi rychle a horší animace mi zážitek kazí. Stále jsem si, však sledování užil, ale nejsem největší fanda původní série.

Simpsonovi - Vánoce u Simpsonových (1989) (epizoda)

Simpsonovi jsem začal sledovat jako malej, ale to už byli novější série a zamiloval jsem si je. Po nějaké době jsem došel i k těm úplně původním, které samozřejmě kvůli kvalitě animace nejsou tak super jako ty novější, které mají už jasně dané prostředí. Přesto jsou Vánoce u Simpsonových podle mě jeden z nejlepších dílů. Jako menší jsem to nijak zvlášť nevnímal, ale teď jako táta se dokážu více nacítit do Homerovi situace a užít si vše co tato epizoda nabízí. 5 hvězdiček jsem nedal jen kvůli zmíněné animaci.

TY - Série 4 (2023) (série)

Díky čtvrté sérii jsem si říkal, že jsem byl ze začátku se svým hodnocením příliš tvrdý. Ono je to vlastně hrozně zábavný. Můj problém, však je, že se stále snažím najít nějaké to dobro. To tady, ale není a nikdy nebude. Série začala zajímavě a probíhala poměrně odlišně než ty předchozí. Dokonce až tak, že jsem zapomněl na energii těch předchozích. V závěru, však přišlo rychlé probuzení a zjištění, že vlastně vše je nakonec stejné jako vždy. Upřímně to trochu zamrzí, protože jako divák nedostávám nic nového. Musím říct, že začátek ve stylu detektivky mě skutečně bavil. Byl jsem zvědavý jak to vlastně skončí, bohužel a nebo možná ne, já nevím, tohle není detektivka. Ve 4. sérii se nabídli dva potencionální konce, se kterými bych byl naprosto spokojený. Bacha teď budou spoilery. 1. Joe skutečně za ty vraždy nemohl a nějakým způsobem by se mu povedlo dostat Rhyse. 2. Vše by probíhalo, tak jak probíhalo, akorát Joeův skok z mostu by byl fatální a konečný. Z oběma konci bych se dokázal spokojit. Takhle jsem byl zase zhnusen samotnou hlavní postavou (což je asi také v plánu) a lehce zklamán, že nakonec vše dopadlo stejně jako vždy. Takže žádná změna.