Šingeki no kjodžin ATTACK ON TITAN: endo obu za wárudo (2015)

Fakt jsem na rozpacích, jaké hodnocení tomu mám dát. Nezajimaví herci, jak tomu ostatně bývá zvykem u vícero japonských filmů. Slátanina vzniklá podle nějakého komiksu. Ani lidští obři-požírači to nezachrání. Za mě nic moc.

Sopka: Místo přistání (2014)

Předvídatelné, místy diletanské až úsměvné (scéna s mužem na opasku, snažícího se opravit nefunkčí hotor), možná i trapné, ale dát tomu odpad mi přesto připadalo kruté.

Rodáci (1988) (seriál)

Na tento seriál se tradoval jeden vtip. Koho bychom vzali do hokejové reprezentace? Přece Vitáska, protože měl dobrou techniku hole a věděl jak na Němce.

RYTMUS sídliskový sen (2015) odpad!

Tohle je odpad jako vyšitý. Příznivcům Rytmuse se omlouvám, asi to stejně nepochopí.

Tah pěšcem (2014)

Pro naplění komerčních cílů filmu zvládl T.Maguire sehrát roli velmi dobře. Osobnost Bobby Fischera je však sama o sobě stále do jisté míry zahalena určitým tajemstvím (a zůstane dál i po shlédnutí tohoto filmu). Ať už tím, že se stáhl do ústraní z důvodu psychických problémů a přerušil kontakt se světem či záhadnou cenzurou USA faktu, že se nejlepší šachista USA údajně pomátl. Prohlašoval, že je sledován americku tajnou službou. Ať tak či tak, Bobby zůstane jedním z nejlepších šachových mágů světové historie a současnosti šachu. P.S. - Pozlátko zafungovalo, ale smutek z nevysvětlených životních zákoutí B.F. zůstává...

Písečná žena (1964)

Jden z tzv. filmů pro oko náročného diváka,jak se říkávalo titulkovým filmům,vysílaným na Čt 2.

Útes smrti (2010)

Jako thriller dobrý, ale jako horor prostě nuda a šeď.

Poslední úkryt (2014)

Henry je nebezpečný blázen a Mojžíš ostřílený muž.Oba jsou morálně zcepenělí krutostí války a jednají bez kouska soucitu. Nyní si chtějí zpestřit jídelníček mladým masem, ale tentokrát vsadili na špatného koně. Výborné drama, které vás donutí to dokoukat celé.