Osobnosť televíznej obrazovky 2013 (2014) (pořad)

http://medialne.blog.etrend.sk/bbs/bohumilov-zapisnik-live-oto-2013.html taká škoda toho Lelkesa, mohlo byt 5... Speváčka: Celeste Buckingham- Moderátor/ka tv spravodajstva: Lucia Barmošová- Moderátor/ka TV športu: Peter Varinský- Komentátor/ka TV športu: Marcel Merčiak- Seriál roka: Búrlivé víno- Redaktor/ka TV spravodajstva: Jozef Kubány- Osobnosť TV publicistiky: Patrik Herman- Spevák: Miroslav Žbirka- Moderátor/ka zábavných programov: Andrej Bičan- Zábavný program: Milujem Slovensko- Program (event) roka: Srdce pre deti- Hudobná skupina: Fragile- Herecký TV objav roka: Marcel Chlpík- Cena časopisu Život: Pavol Barabáš- Sieň slávy: Juraj Kukura- Herečka roka: Helena Krajčiová- Herec roka: Lukáš Latinák- Absolútny OTO: Marcel Merčiak

LEGO® příběh (2014)

VEĽKÝ prúser. Ani raz som sa nezasmial, nič. Ani deti okolo... Jednu hviezdicku necham za pesnicku... odisiel som 15 minut pred koncom

SOS (2004) (pořad)

How you dare?

Kukátko (2014) (pořad)

Zaujímavý pokus od Dangla oživiť starú partičku,dojem nemastný neslaný, je pravda že to má vyložene zlé chvíle, ale aj svetlé chvíle. Každopádne dobrý pokus.

To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (2013) (pořad)

Odkaz pre ekofašistov typu whack: nehodnoťte to, dobre viem že ste to nevideli, a podľa môjho skromneho názoru je davanie odpadu či jednej hviezdičky iba preto, že je v rozpore s vašou ekoideológiou trošku vadné. Pekný zostrih, kráľovsky som sa bavil najmä pri scéne s Hummerom.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Perfektné a strhujúco vtipné prelínanie sa humoru a vysokej rýchlosti. Teda ak to nie je vašou ekoideológiu zaradené ako neprijateľné, nech je to akokoľvek vtipné (whack) P.S. Vždy som fandil Hammondovi, i keď najzábavnejší je Clarkson.

Tweenies (1999) (seriál)

Ako maly som to zboznoval. Nemôžem inak ako za päť

Doteky osudu (2012) (seriál)

Pilot je perfektný...

Move Up! (2013) (pořad)

Len pre tých čo majú radi tanec.