Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Skvělý způsob jak si zpříjemnit deštivé odpoledne nebo se odreagovat od nějaké jiné aktivity. Americký venkov v podobně městečka Bluebell ve mě evokuje klid a pohodu. Propleté vztahy místních obyvatel mě baví, dokonce jsem se do toho i docela ponořila, přestože je někdy děj docela předvídatelný. A pokud se vám líbila např. Gilmorova děvčata , určitě si brzy oblíbíte i Hart of Dixie.

Lásky čas (2013)

Přívlastek ,,milé" tuto romantickou komedii na stále se opakující téma cestování v čase charakterizuje nejlépe. Oceňuji především volbu herců, méně známý Domhnall Glesson i Rachel McAdams působili oba takovým sympatickým, prostým dojmem. Jako bych sledovala příběh obyčejných průměrných lidí bez umělých krás či hollywoodských dokonalostí. Timova ostýchavost a skromnost přímo musí způsobit, že mu tu vysněnou lásku přeje každý divák. Dávám 4*, jelikož mi tohle téma přijde již poněkud ohrané. Pro ty, kterým se romantika ve spojitosti s cestováním v čase líbí, doporučuji #LÁSKA NA DRUHÝ POKUS.

Klub sráčů (2000) odpad!

I když jsem se snažila, nešlo to. Na to se prostě nedá dívat déle než půl hodiny. Buď přišla pointa až na konci nebo Ed Bye hulil trávu při natáčení. Nepochopila jsem, nechápu a nikdy nepochopím proč vůbec takové filmy vznikají.

Terapie láskou (2012)

Pro mě docela zklamání. Podle recenzí jsem předpokládala příjemnou romantickou komedii a nakonec mi to celé přišlo jako neveselé čekaní na něco, čeho jsem se nedočkala. Přestože Bradleyho, De Nira i Lawrence mám ráda, tady mi nějak nešli dohromady. Scénář rozhodně nebyl nijak excelentní a námět psychického problému spojeného s láskou mi zas tak originální nepřijde. Zhlédla jsem film celý, ale podruhé už to vidět nepotřebuji. Celkově bych řekla, že to jen nebylo špatné.

Tintinova dobrodružství (2011)

Řečeno třemi slovy - všeho moc škodí. Začátek filmu mě nadchnul. Takhle živý animovaný film jsem snad ještě neviděla! Efekty a technika - naprosto bezchybné, možná ale právě ta propracovanost sváděla ke zbytečně nadměrnému použití. Chybělo tam něco, čím by ten příběh upoutal. Kór od Spielberga asi člověk čeká víc. Pro fanoušky animáků to ovšem rozhodně stojí za vidění, kdo hledá spíš animovaný snímek plný fantazie zkuste raději VALL-I, který vám rozhodně přiroste k srdci víc.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Perfektní a originální snímek o dětské lásce. Skvěle vystihuje život očima dospívajícího dítěte. Oceňuji zejména srovnávání dívčího a chlapeckého úhlu pohledu. Retro prostředí a doba, do jaké je film vsazený, jen dodává na dokonalosti. Snad jediné, co mi trošku scházelo na konci happyendu, byl nějaký záběr po 10 letech, jak to s onou dětskou láskou vlastně dopadlo. Možná je ale dobře, že si pokračování tohoto vztahu, může každý domyslet sám.