Rallye smrti (2008)

Velmi slušná jízda, paří mezi ty lepší akční filmy poslední doby 78%.

Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Docela dobré hlášky Chrise Tuckera, tentokrát bych řekl že zastíňil nevýrázného Jackiho Chana, jako kdyby ho nebavilo hrát s Tuckrem aspoň takový jsem měl pocit 58%.

Ninja Assassin (2009)

Boj mezi technikou ninjů starou tísíc let a dnešními moderními zbraněnmi, nebo také krvavá pohádka o nesmrtelném, leč sympatickém Raizovi. Slušná hodně krvavá řežba z skvělým Rainem a Harrisovou 74%.

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Tohle byla hrozná záležitost. Tak žalostného záporáka jsem ještě neviděl, on byl vlastně jen mix Dartha Vadera, soudce Dooma z filmu falešná hra s kralíkem Rogerem a adolfa Hitlera s jeho novou říší, prakticky nic nového. U bojového filmu se čeká dobrý Fight, ale to se nekonalo zápasy byly navísost otřesné a krátké, plus grimasy které házely hlavní postavy při svých ´´skvělých´´ ůderech byly legrační až ubohé. Jean-claude Van Damme to už jaksi nezachránil občas prohodil nějaký povedený hlod, ale to bylo žalostně málo. Kýčovité, Ubohé a naprosto Klišovité. Tomuto zpracování slavné hry se dá vytknout snad ůplně všechno a vyzdvihnout prakticky nic. Velmi slabý film 15%

Sherlock Holmes (2009)

Typycký americký konzumní film s lehkou dávkou vtipu až parodie 73%

Seirei no moribito (2007) (seriál)

Tohle anime snese i ty nepřísnější měřítka kvality, proto dávám skvělých 92% Paráda, paráda

Tři zločinci ve skryté pevnosti (1958)

Jednoznačně, aspoň pro mě nejlepší film Akiry Kurosawy. 85% je podle mě hodně málo čekal bych tak těch 87-91%.

Yojimbo (1961)

Ačkoliv mi přišel druhý díl daleko lepší tak i tenhle snímek byl dosti dobrý, pro mě nejslabší Kurosavův film, hodnotím 80%.

Krvavý trůn (1957)

Strhující film s dosti zajímavým začátkem a povedeným až komickým koncem. Na druhou stranu chápu lidi, kterým se to nemusí líbit ovšem to jsou lidé, kteří nepochopily tu krásnou podstatu filmu a jeho geniální až komický konec (po tom konci s tím lesem jsem se válel na koberci smíchy a to bylo 01:20 večer). A i přesto to nepatří k tomu nejlepšímu co Kurosawa natočil. 84% je odpovídajících.

Samurai 2 (1955)

V tomto druhém díle v trilogii o nejslavnějším samuraiovi všech dob Miyamoto Musashim jsou nejlepší jednoznačně souboje je jich tu opravdu hodně a jsou velmi pohledné a finální fight je více než dobrý. jasných 90%