• Krátkometrážní

Anastázie (2003) (seriál) odpad!

Nemám už co psát.Veškeré telenovely jsou na blití.0%Přístupnost:přístupný

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Podle mě je to jeden z lepších sitcomů, ale nejlepší je určitě" Haló Haló". Celým dějem Vás provází neskutečný humor. Výkony herců jsou takové, že to rozhodně umí hrát a perfektně se na to hodí. Hodně se mi to líbí a nemohu si dovolit nic jiného než 5*.93%Zajímavosti: Kolik různých oblečení měla Fran za celý seriál na sobě? kostýmy: 231 horní díly (blůzy, trička, vesty...): 200 sukně: 63 šaty: 149 společenské oblečení, plavky, trička v kompletu se stejnými kalhoty: 68 kabáty: 46 župany: 34 kalhoty: 33 saka, blejzry: 58 pyžama, negližé: 18 to dělá dohromady okolo 900 různých modelů!!! ▪ Kolik různých oblečení měla C.C za celý seriál na sobě? společenské oblečení: 49 horní díly (blůzy, vesty, trička): 103 kostýmy: 37 sukně: 52 šaty: 33 kabáty: 39 kalhoty: 19 blejzry: 76 doplňky/šperky/tašky/klobouky: 164 to dělá celkem okolo 572 různých modelů. ▪ Jak pojmenovala C.C. děti v průběhu 6-ti řad seriálu? Maggie: ta blondýnka, vyleštěná tyč (?), ta vysoká blondýnka Brighton: Burton, Bubi, Trevor Gracie: zlatíčko, naše oblíbená malá, ta malá, Lacey, Stacie, Popelka (?), Mařenka a všem třem dohromady: Macy, Bob & Nancy, Danny, Jennifer & Howie ▪ Fran Dresher hrála v jedné epizodě Bobbi Flekman, kterou si zahrála už ve filmu "This Is Spinal Tap" v roce 1984. ▪ Rodiče, sestra a babička Fran Dresher se jmenují stejně jako v seriálu. Její praví rodiče si v pár epizodách také zahráli. ▪ Yelsisův syn z epizody 3.12 je ve skutečnosti Miachel Dow, jeden z tvůrců Chůvy k pohledání. Fran s ním pracovala na Kid Quick a měla s ním 3-letou známost. ▪ První herečka, co hrála Jocelyn Sheffield je známá modelka Twiggy Lawson. S Fran Dresher jsou dlouholeté kamarádky. ▪ Alan Beck, Maxwellovo mučitel, a také doktor Joe Rasso, se kterým měla Sylvie v 6. řadě poměr, je ve skutečnosti manžel Reneé Taylor. ▪ Romeo z 2.07, chlap na baru z 3.01 a muž, který přichází na toalety v díle 6.15 - všechny hrál jeden muž- a to bývalý manžel Fran Dresher Peter Marc Jacobson ▪ Fran má v epizodě 2.22 na ruce obvaz protože se zranila při fotografování se do nějakého časopisu. ▪ Gabriel Bologna, syn Reneé Taylor, si zahrál v poslední epizodě herce, který oznámil C.C., že je těhotná. ▪ Svatba Fran a Maxe přišla na 12 000 dolarů. ▪ Rachel Chagall byla v průběhu 6. řady těhotná. Čekala dvojčata, která se jmenují Jonah a Eve - po ni mají jména seriálová dvojčata Maxe a Fran. ▪ Pes C.C. - Vořech byl ve skutečnosti pes Fran Dresher a jmenoval se Chester (umřel v roce 2000). ▪ Proč byla C.C. v blázinci? Protože Lauren Lane byla v porodnici se svým dítětem :). ▪ V epizodě 4.07 dělala Fran reklamu na svoji knížku Enter Whining :-D.

Přátelé (1994) (seriál)

Omyl!!! Já se na to díval asi před třemi lety a připadalo mi to nějak neslané. Teď, jak již zapnu tento skvělý seriálek, nestačím zírat, co tam všechno jsou za gagy a příběhy, no prostě paráda. Rozhodně nemá chybu, ale nejlepší sitcom to rozhodně není, ale i tak si to zaslouží 5*. 90%