• Krátkometrážní

Správná šestka (1993) (seriál)

Předchůdce "Bylo nás pět" (TV seriál), ale co mě nejvíce naštvalo a stáhlo hodnocení je to, že tento seriál s českými herci je udělaný pro NĚMCE!!!!. Jinak dobré výkony předváděli malincí herci. Celkový dojem:Líbilo se mi to, ale nejvíce mě nasralo, že je to pro Němce.48%Přístupnost:přístupný

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Tak tohle je fakt skoro nejhorší seriál, co natočila Nova, horší snad je "Ulice" (TV seriál). Naprostý propadák, některé pořád se opakující díly, příjde mi to jako zbytečnost dávat tolik dílů. Výkony herců byly naprosto podprůměrné, nějak to meuměli zahrát. Celková atmosféra byla nudná a nekvalitní. Celkový dojem:Doporučoval bych Nově přestat dělat seriály, protože je to nanic.Přístupnost:přístupný

Román pro ženy (2004)

Další novácká hloupost, která nebyla zas až tak hrozná, jako např. "Ulice" (TV seriál), byla o něco lepší, kvalitnější.Výkony herců tak nějak ušly.Efekty taky.Celkový dojem:Nova točí většinou bolbosti, ale toto zas až taková blbost nebyla.Některé scény tam byly trapné, ale ne tak moc.50%Přístupnost: od 15 let

Malý toaster (1987)

Roztomilý, nádherný, pěkně nakreslený příběh. Jak jsem byl malý, tak jsem si to pořád půjčoval v půjčovně, protože mě to tolik bavilo a měl jsem z toho velikou radost. Postavičky jsou do detailu nakreslené, pěkně barevné. Celkový dojem:Je mi hrozně moc líto, že tento kreslený film zmizel z půjčoven, pač mi na něm hodně záleželo. A rád bych se s ním shledal znovu.97%

Palach 69 - 06 (2006) (divadelní záznam)

Nic moc ve mě tento film nevyvolal, snad jen to, že tam byly písně od Beatles a za ně dávám 1,5*, ale děj byl nudný, za něj dávám 0.5*. Nekvalitní film a byl prostě oničem.25%

Sůva z nudlí (2006) (TV film)

Celkem pěkná pohádka s dobrýmí efekty, skoro neznámé herecké obsazení(Lucie Černíková, David Suchařípa). Celkový dojem:Dobrá, novodobá, kvalitní pohádka.65%

Jára Cimrman ležící, spící (1983)

Tak tohle je pecka ve veškerých Cimrmanech, co byly kdy natočeny. Jára Cimrman jakožto osoba buď existující, nebo ne, můžeme o tom vést spory. Hodně kvalitní děj, nenudil jsem se, hlavně mě dostalo to, jak jde po ulici a každého se ptá. To fakt nemělo chybu. A je to velice dobře udělané, jak to bylo doopravdy na začátku 20. stolet. Veškeré kulisy, oblečení, no prostě dopodrobna vymakané. Celkový dojem:Hodně, hodně moc pobavení, toho tam bylo nejvíce. Vysoká kvalita tohoto filmu se projevuje i na mém hodnocení.95%Přístupnost: přístupný

Rölli a lesní duch (2001)

Tady tohle je spíše film pro děti. Připomíná mi hodně Asterixe a Obelixe, nebo nějaký takový podobný příběh. Děj mě vůbec nebral, protože nebyl záživný, hudba místy se objevovala, ale bylo jí tam málo. Efekty ty byly dobré, za ně dávám 1*. Je to točeno v krásné přírodě, která taky dává + mému hodnocení a převleky byly slušné. Celkový dojem:Nebralo mě to moc, trochu nuda.35%Přístupnost:přístupný

Kameňák 2 (2004) odpad!

Tak tento 2. díl mě fakt dožral! Nepovedené pokračování Kameňáku, ale třetí díl byl zase lepší. Naprosto zmizel humor, který byl v ostatních dílech, byl tam, ale bylo ho tam minimun, asi jen 1%. Výkony herců, jakoby spadly úplně na dno. Hudba pořád stejná. Efektů ubylo od prvního dílů, už nebyly tak dobré, nebyly skoro vůbec. A celkově v Kameňácích efekty moc nejsou a to dělá nekvalitu této série. A můj celkový pohled:Novácké filmy jsou odporné a nekvalitní, někdy si říkám, proč to točí, když se nám většině to nelíbí. Prostě naprostá hovadina!10%Přístupnost: od 12 let.... Hodnocení Premiere:*