• Krátkometrážní

Červená Karkulka (2006) (studentský film)

Takový nic moc animovaný krátký film.

Trhák (1980)

Naprostý trhák, ketrý mě natolik dostal, že jsem si to pouštěl 5x za týden. Kvalitní scény, tipičtí čeští herci (Pepa Abrhám, Ladislav Smoljak, Zděněk Svěrák), slušně povedené písně. Celkový dojem:Prostě nemá chybu.95% // Slaava: Nevíš, co je to hudba!

L'homme orchestre (1900)

Dobrý kamerový trik použil Georges Melies na přemístění svých hlav na stoly.

Byl jednou jeden polda (1995)

Ceklem průměrný film. V hlavní roli Ladislav Potměšil. Tento film mi přijde sice trochu zábavný, ale děj je úplně oničem. Celkový dojem je:tak tak, ale ujde.40%Přístupnost:přístupný

Kameňák (2003)

Celkem hloupý, nekvalitní a stupidní film. Něco tam bylo k zasmání, ale něco taky ne. Celkový dojem je hodně špatý. Na odpad! to není,protože tam byl nějaký humor, ale bylo ho strašně málo, ani na 2* to není, protože tolik dobrých věcí v tom filmu nebylo. Filmy Zdeňka Trošky jsou celkově blbé a stupidní. Připadá mi jako zbytečný režisér. Netočí nějak kvalitní filmy, většinou přihlouplé a stupidní filmy. Kromě Slune sena, to se mu celkem povedlo.Přístupnost:od 12 let

Policajt ze školky (1990)

Můj první komentář jsem smazal, protože jak jsem to viděl před 3-4 lety, tak teď mi to přišlo jako podprůměrný film. Děj mě teď přestal bavit. Teď mi to připadá jako strašný a nekvalitní film. Scény jsou takové bez chuti, výkon herců mi příjde takový oničem, efekty taky nic moc a děj jak by smet. A jak jsem to teď viděl, tak mi to přišlo celkově divné. Prvních 10 minut jsem myslel, že půjdu spát...20%Přístupnost:přístupný

Návrat idiota (1999)

Tak tady z tohoto filmu jsem očekával více. Těšil jsem se až se na něj podívám, scháněl jsem ho v půjčovně. Myslel jsem si, že tam bude více humoru, že bude takový údernější. A on se z toho vyklubal naprosto průměrný film.Přístupnost:přístupný

Angelika, markýza andělů (1964) odpad!

Omlouvám se vše milovníkům románů. Vysoce podprůměrný francouzsko-německo-italský film. Vnitřní pocit mám negativní, protože mě tento film nějak nezaujal, ale znechutil celý večer.Přístupnost:přístupný