• Krátkometrážní

Opojení mocí (2006)

Musím jistě říct, že ačkoli jsem moc neměl v plánu se na tento film koukat, tak mě teda chytil. Děj se sice táhne jako špageta, ale pociťoval jsem v něm dramatické scény. Jen jsem nechápal tu soudkyni, protože často byla přetažena a že by jí to nějak vadilo... Ale určitě to je kvalitní snímek a doporučím ho milovníkům dramatu.

The Rutles (1978) (TV film)

JohnyD: Ještě znej Beatles a pak se na to mrkni ;-)

Tobruk (2008)

No, Tobruk bude pro mne od chvíle, kdy jsem to viděl pojem. Na mě strašně mooc zapůsobil, ještě teď na něj myslím. Hlavně mě zaujaly na filmu efekty, to bylo prostě skoro dokonalé, dokonalost neexistuje. Hodně taky chválím herce, skoro neznámí herci, tedy aspoň pro mne, a zahrají to tak moc bravurně. Nemám k filmu výhrady, kvalita od našich českých herců, režiséra a mnoha dalších. 90%

Pravděpodobnost nula (1969)

No, nemůžu souhlasit... mi se tento válečný snímek náhodou líbil. Henry Silva v něm opravdu špatný nebyl. Strašn moc se mi líbila hudba... musím dát 4* 75%

Vlákna (1984) (TV film)

No, tak já mám teda dost. To je možná jeden z nejpůsobivějších filmů, co jsem kdy viděl. Následky nukleární války, prostě brrrrrrr. Rozhodně velice dobře udělaný dokument, hodně efektů, to taky k tomu patří. Určitě 5*. 95%

Šifra (2003) (TV film)

No, musím konstatovat, že tohle bylo drama na vyšší úrovni. Nemohu s některými uživateli být za jedno, protože se jim to zdálo nedramatické. Herecké výkony se mi zdály celkem povedené, obzvláště chci vyzvednout malého Toma Sangstera. Líbilo se mi to, a nevím, prosč ostatním ne. 75%

Shutter (2004)

Na Japonce povedené ;-)... hodně se mi na filmu líbílo, že jsem byl celou dobu napjatý a pokaždé, když se ozval jakýkoli zvu, tak jsem sebou škubl. Výkony herců byli povzbudivé, dá se říci skvělé... Japonský film nemám probádaný, ale dle tohoto věřím, že bude dobrý. 75%

Pianista (2002)

No, dámy a pánové, to je opravdu vrchol ve světové kinematografii ohledně Židů. Tady jsou vidět veškeré hnusárny a to nejhorší, co se kdy mohlo v životě stát. Film doopravdy zachycuje to, co se v té době opravdu dělo. Film je na začátku a ke konci doprovázen elice nádhernou hudbou. Efekty, jak jsem již řákal, jsou na opravdu realistické úrovni. Z lidského hlediska je to humus, ale z filmového je to opravdu skvost. 90%