• Pohádka

Audience (1990) (divadelní záznam)

Viděno předtím Občan Havel přikuluje, kde Havel pracoval v pivovaru a tuto hru napsal. Slyšena audionahrávka Havel-Landovský. Poté viděna hra Abrhám-Landovský. Landovský jistě hraje jako o život, ale není kde brát. Jsou to jen přibarvené zážitky Havla s trutnovským sládkem. Nelíbil se mi dodatek, kde je oslavován pouze Landovský, který se text vůbec nenaučil (i když improvizace v jeho roli mohla být jakákoliv a nikdo hry neznalý by to nepoznal) a zapomnělo se na opodál stojícího skromného Abrháma. Finále, kde si Landovský stěžuje, jak to měl hrooozně těžké, když byl vykázán do Rakouska, už je opravdu úsměvné. Co ti ostatní, které zavřeli nebo kteří zde museli žít. Jemu ještě vyřídili papíry, aby odjel.

Prezidentova račí chůze (2003) (TV film)

Vzít kameru do nějakého klubu, kam se přijde Havel rozloučit, tam se s ní motat mezi lidmi a pak to vydávat za dokument?

Děsivé dědictví (2018)

Nevím, jestli jsou tady všichni zhulení, co dali tak vysoká hodnocení. Po hodině půlka kina zývala, ke konci se větsina už těm kravinám smála. Atmosféra nula. Finále směšné. Vyhozené peníze, ukoušete se nudou.

Naprostí cizinci (2016)

Komedie? Mozna par minut, dale uz se vezeme na famoznim emocionalnim dramatu!

Match Point - Hra osudu (2005) odpad!

Za 1h:30m se ve filmu stalo uplny ho*vno, kdy i Ordinace ma lepsi zapletku. Nechutna operni hudba, ktera se do scen vubec nehodi. Vyreseni situace strilenim opravdu logicke :D Kdyby to netocil Woody Allen, tak bych chtel videt realne hodnoceni od vsech zhulenych znalcu, kteri tomu dali 5*. Woody Allen získal za scénář k snímku nominaci na Oscara? Svet se zblaznil!!!!

Babovřesky (2013)

Tohle fakt nebylo dobry :( nemelo by se u komedie obcas zasmat?

Očista (2013)

Originalni namet, ale nevyuzity potencial.

Nymfomanka, část I. (2013)

Nejak nechapu ten obrovskej boom kolem toho a narvany kina. Prumerny film riznuty pornem, nic vic. Jsem rad, ze jsem na to do kina nesel.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Po 3. serii z veznice zvedam hodnoceni na 5*.....zabijeni zombiku me neprestalo bavit ani ve 4. serii :) Vynikajici serial!