Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Druhé pokračování skvělého filmu, které není o nic lepší, ani o nic horší, než díl předchozí. Jiné prostředí, děj zůstává stejný, ale člověka stejně nenudí. Ostatní díly už ale stály za prd.

Sám doma (1990)

Jeden z filmů (společně s 2.dílem), který můžu vidět každý rok znovu a znovu (nejen o Vánocích) :D miluju soundtrack i hlášky z filmu, Kevina, toho starého pána, co odklízí sníh, Marva, Harryho, koledy hrající obzvláště v kostele, vzpomínky, které na tenhle film mám, prostě všechno :)

Ledové království (2013)

Jsem ostuda, ale tuto pohádku jsem viděla až po cca 2-3 letech, kdy už z toho byl takový velký trhák - a konečně chápu proč :) pohádka je úžasná, má chytlavé písničky, sem tam i vtipný scénář a poutavý děj. Absolutně nezasvěcená dějem příběhu dopředu jsem hltala každý záběr povedené animace. Také mě mile překvapilo, že každá sněhová vločka byla díky speciálnímu generátoru jedinečná, čehož jsem si samozřejmě ve filmu nevšimla :D ale je to zajímavé.. :) písnička Let It Go mě hodně oslovila v japonské verzi (Arino Mama De).

Películas para no dormir: La habitación del niño (2006) (TV film)

Komentář? - Půlku filmu jsem byla přikrčená v peřině, měla jsem přivřený oči a přicpaný uši (abych zmírnila leknutí), ale stejně jsem se lekla asi 567567x krát a byla jsem ráda, že je konec.. Takže asi tak :D

Grace, kněžna monacká (2014)

Grace Kelly je moje srdeční záležitost.. :) i když je nenahraditelná, myslím si, že Nicole Kidman zvládla svou roli na jedničku. Drama se zaměřuje pouze na kus životní etapy Grace Kelly, kterou okolnosti donutily vzdát se svého snu v Hollywoodu. Grace se pustila do nové životní etapy s vervou, začala bojovat za osud Monaka, věnovala se své rodině a pomáhala lidem kolem sebe... Grace Kelly byla výjimečná osobnost, která se zapsala nejen do historie filmového plátna, ale také výrazně ovlivnila historii Monaka a životy mnoha lidí.Myslím, že kdyby film mapoval celý život Grace od začátku do konce, měl by tady daleko lepší hodnocení.

Lásce na stopě (2001)

Krásná romantická komedie se sympatickým hereckým obsazením a takovým happy endem, že nemůžu jinak, než ji ohodnotit 5* (1* za příjemnou hudbu Alana Silvestriho). Film by nás měl donutit také zamyslet se nad tím, že bychom si neměli nechat utéct jedinou šanci/příležitost mezi prsty - druhou šanci totiž můžeme dostat znovu až za několik let, jestli už nebude pozdě..

Anna Nicole (2013) (TV film)

Zfilmované životopisné drama Anny Nicole Smith mě bohužel moc neoslovilo, stejně jako její život :(

Dům na konci ulice (2012)

"Pohodový" thriller s trochou lekavých scén a zajímavým rozuzlením.

Znovu 17 (2009)

Výborná zápletka, vtipné scénky, Matthew Perry i Zac Efron, kterého jsem předtím zrovna dvakrát moc nemusela, ale po tomhle filmu jsem na Zaca změnila názor :D miluju filmy týkající se cestování časem, návratu do minulosti, apod. Film navíc obsahoval spoustu těch vtipných nedorozumění, které se při cestování časem dějou, takže pro mě bylo 5 hvězdiček jasná volba :D

Jedna za všechny (2014)

Jedna z dalších "romantických komedií", které stačí vidět jednou a dost. Bohužel mě film ničím nějak extra nezaujal, snad jen dobrým pomstychtivým plánem, jak vyzrát nad prolhaným nevěrníkem. Ve filmu se mi líbila nejvíc Leslie Mann.