Hotel Transylvánie (2012)

Žádná velká novinka to není, ale pro menší děcka je to určitě dost vtipný. Adam Sandler a jeho "Blah, blah blah" pobavili.

Mentalista (2008) (seriál)

Patrick Jane je sexy ''pain in the ass'' a za to ho člověk prostě zbožňuje. Je to vtipný, má to jiskru, a co, že se ty motivy sem tam opakují... Po těch kolika sériích už i člověk zvládá sám uhodnout vraha, ale stejně je to furt příjemná zábava. Z toho širokýho spektra mozkorozesíracích kriminálek typu Las Vegas, Miami a podobně je tohle moje oblíbená výjimka a ráda po ní občas sáhnu.

Pravdivé lži (1994)

Docela svižná akční a rodinná chuťovka, kde i Arnold ukazuje, že zvládne více než jen  sekat/mlátit/střílet do jiných lidí. Až na tu scénu se stíhačkou, která byla opravdu úsměvná a ne v dobrém slova smyslu, jde o příjemně strávený čas.

Plán útěku (2013)

A tady začala moje prvotní myšlenka, že i obě dvě hory svalů nebudou zas tak příšerní herci a možná by stálo za to přestat bojkotovat jejich filmy. Escape plan mám ráda, je to oddechovka, viděla sem ho už hodněkrát a pokaždý splní svůj účel a pobaví.

Power Rangers Mystic Force (2006) (seriál)

Prostě musím dát aspoň 2* !! Nejde o to že by to byl kdovíjak dobrý seriál - otevřeně přiznávám, že je to naprostá sračka - ale jednoduše sem přesně na tomto vyrostla. Ještě jako pětiletá jsem každou neděli ráno vstávala a čekala na nový díl. Jen vzdávám hold svému dětství :D.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Člověk se až diví jak takováto kravina zaujala tolik lidí! Perfektní nápad - úžasné akční scény, Scott Pilgrim naprosto k zbláznění, smála sem se od začátku do konce. Tohle je film na který se dá dívat pořád a pořád dokola. Nejlepší na tom asi je že každej se asi někdý cítí stejně zhuleně jak hlavní hrdina :D!

Matrix (1999)

Tak to hrozný šílenství okolo Matrixu mě celkem dlouho odrazovalo, a když jsem si ho teda asi před rokem pustila poprvé, tak u mě samým překvapením vylítl až na 4 hvězdy. Nebyla jsem tehdy schopná přenést se přes rádoby roztáhlou první půlku, ale ta druhá mě úplně odrovnala. No po druhým a třetím shlídnutí jsem si film zamilovala úplně celý.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Sice není pravidlem, ale film spíše zaměřený pro mladší vrstvy. Četla jsem knížku a vyloženě kritizovat nechcu. Taky sem tomuhle typu filmů už dávno odrostla.

TRON: Legacy 3D (2010)

Moc mě to nezaujalo, nemůžete film postavit jenom na efektech - trocha příběhu, podotýkám smysluplného příběhu, je vyžadována a tady se mi ho moc nedostalo.