Intermission (2003)

Skvělý začátek, ale pak už je film zamořen množstvím postav a jejich osody, až vám jde z toho hlava kolem a nevíte, o co v tom filmu vlastně jde. A když už to má nějaký zaujetí pro diváky, tak už je konec filmu. Ten by mohl být taky trochu lepší. Ale při sledování filmu se nenudíte.

Truman Show (1998)

Skvělý nápad, skvělý Jim Carrey a skvělá režie.Jak byste se cítili vy v seriálu, o kterém si myslíte, že je to váš opravdový život?

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Skvělý film, ale štvalo mě to rozdělení scén. Místo klasického střihu, se scéna objevuje třeba po směru hodinových ručiček!! Ale jinak opravdu skvělý film. Kam se na něj hrabou noé díly.

12 opic (1995)

Tak teď jsem to viděl znovu. A kdybych mohl dát 6* tak bych je dal. Je to stejně promyšlené jako Memento, stále tam objevujete nové souvislosti s Colem a jeho úkolem. A závěr... četl jsem tu, že nic neřeší. Ale řeší! Ukazuje že osud nelze změnit... To jen pro ty, co jsou smutní,že to neskončilo holiwoodským happyendem.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Vylodění v Normandii z úvodu filmu je to nejlepší z celého filmu. Pak sice už to nepatrně pokulhává, což se vyváží s momenty jako útok na těžký kulomet, "přátelský" Němec a závěrečná bitva. Film u kterého se určitě nebudete nudit.

Statečné srdce (1995)

Vyvážená romantika a akce! Hned vás donutí věřit tomu čemu věřil Williem a kvůli čemu začal bojovat. Film, který vás nenechá vklidu.

Život je krásný (1997)

Asi nejlepší film na večer strávený ve dvou. Zpočátku partnerku rozeměje a po shlédnutí partneka změkkne. první půlka je doprovázena vynikajícím situačním humorem. Ukáže nám jak se dá sbalit dívka svých snů. Od půlky už to je jen tragikomické drama, jak přinutit svého synka, aby věřil, že koncentrační tábor je jen hra o vytoužený tank.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Nádherný film o přátelství ve vězení. Na Andyho všude čekalo nějaké nebezpečí, ale on se s tím vypořádal po svém. Nikdy nezapomněl na svoje životní postavení. Jeprve jsem viděl Zelenou míli, tak jsem si myslel, že to bude stejně dojemný jako ona, ale se vším zlem a nepřízněmi osudu (a ředitele) to je vlastně optimistický film. A to je na tom tak nádherné, že dojemný a tvrdý příběh se dá vyprávět optimisticky.

Město šílenců (1997)

Skvělý výkon Travolty, Hoffmana i Aldy. Ten obzvlášYť ukázal, jak novinářské řemeslo může manipulovat s lidmi. Líbil se mi konec a závěrečná věta Hoffmana: "Vy to nechápete, to my jsme ho zabili!" O tom filmu jsem musel přemýšlet celý příští den, podle mě velice nadprůměrný film.