• Fantasy

Argo (2012)

Tento film má velmi jdenoduchý příběh a hodně omáčky na kterou mě neočekávaně bavilo se dívat.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Lidskost,nezlomnost lidkého ducha takto bych tento film charakterizoval do dvou slov neboť po zhlédnutí tohoto filmu budete mít otevřenou pusu užasem a nedokažete ze sebe vypravit ani jedno slovo.Tento emocionalní film založený na lidké povaze má opravdu vše a uchvatný konec je jen třesňičkou na dortu.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Seriál který typicky českým způsobem dokumentuje příběh jedné rodiny žijící ve 20. století. Děj není uplně z nejhorších byť je však u někakých postav odfláknutý na úkor těch druhých což je velká škoda.Seriál však postupně ztrací na originalitě a vy už si říkate jestli jste to někdy někde neviděli.Velké plus u mě má seriál za originalitu,přeci jen kdy jsme naposled viděli někdy příbeh ze socialismu,který nebyl olepený cenzurou a také za to že do příběhu jsou zasazeny ty nejdůležitější události 20.století a dobové zaběry.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Na tento film jsem narazil náhodou,když jsem hledal nějaký válečný film a tak jsem se jako vždy podíval na čsfd a šel si film půjčit.Čekal jsem něco co skoro točí každý americký režisér(jelikož jsem v tu chvíli nevěděl že tento dilm točil Spielberg) takže takovou americkou hrdinskou válku kde američani prorazí všechno ať je to co je to.Jakmile jsem ale film zapnul už jsem si tím zas tak jistý nebyl ,protože na Omaha beach padlo až příliš vojaků na to ,aby to byl již takový ten hrdinský film.A po zastřelení vzdávajícího se Čecha jsem vše pochopil.Tento film si nehraje na přikrášlenou válku.Lidské vlastnosi jsou v tomto filmu podány opravdu uchvátně a o nikom se nedá říct že by byl špatný.Skvěle podané realistické bitvy kdy si opravdu myslíte ,že jste s vojáky na bojišti, dělají z tohoto filmu jeden z nejlepších válečných filmů ,které zatím máme k dispozici vidět.,

Ovládací panel
7. nej uživatel Bosna a Hercegovina