Vincent musí zemřít (2023)

Námět lze ocenit, zbytek je jedna veliká zdlouhavá nuda, obsahově o ničem, konec nedotažený. Tohle měl být spíše 15minutový krátkofilm, než tohle nabobtnalé cosi. ⬇️ 11%

Mary (2019) odpad!

Produkt na TV úrovni o rodince na loďce, kteříšto postupně zmagořují, bo v lodi bubák. Cypovina jak mraky. ⬇️ 5%

Taboo (2017) (seriál)

Telenovela o maníkovi, co mu začalo patřit cosi důležitého a nechce, aby k tomu přišli různí (podle něj) zloduši. Děj neobsahuje vlastně nic, jen si tam zdlouhavě účastníci poměřují ptáky a kují pikle. Jedna dlouhá vleklá nuda. První díl moc nezaujal, druhý jsem už jen proklikal, třetí nedokoukal, 4., 5., 6, a 7. vynechal a pak se jen podíval na výsledek. 90% vaty a zdržovaček, zbytek nepříliš zajímavý s kapkou násilí. Na tuhle bezobsažnou báchorku by byl i jeden celovečerák moc. Natož 8 dílů. ⬇️ 11%

Ripley (2024) (seriál) odpad!

Nezvládl jsem ani první díl. Děj je nicotný, 95% stopáže jsou prostoje a doplňují to neustálé nepříjemné střihy na nějaké krajinky nebo předměty. Vůbec mě to nezaujalo a ani mě nebavilo čekat třeba 20 minut než se konečně něco trošinku uděje a děj konečně o milimetr posune. Asi jakési umění. Pro mě určitě ne. ⬇️ 4%

Late Night with the Devil (2023) odpad!

Něco jako Možná přijde i kouzelník. Též tam furt jen žvaní a žvaní samé hovadiny. Ale ten náš starý pořad ve své šedivé době aspoň trochu zaujal nebo i pobavil, ale tenhle výtvor, to je jen protivné vykecané nic. ⬇️ 2%

Damaged (2024)

Taková berličková detektivka. Staroušci, pěkně pozvolna, pátrají, kdo je sériový vrah. Zdlouhavé, nic moc, s přetáčením dívatelné. ➡️ 42%

Arcadian (2024) odpad!

Takovouhle odpadní sračku nemůže vytrhnout z jímky ani Cage. ⬇️ 1%

Opičí muž (2024) odpad!

Myslel jsem chvíli, že omylen koukám na nějaký ten Bollywood. Kvalita i casting mě popletly. Musel jsem se ujistit a fakt - USA a Kanada. Každopádně je k nevíře, co jde dnes stále ještě vyprodukovat. Nebavilo mě to od prvního záběru až do konce, tedy do 24. minuty, kam jsem se se sebezapřením doklikal, než jsem to dostatečně znechucen vypnul. ⬇️ 1%

Kód 8: Část 2 (2024)

Nuda, tlachání, svítící očička, superschopnosti jeden vedle druhého. Kravina blbá... ↘️ 22%

Gisaengsu: Deo Geurei (2024) (seriál) odpad!

Šestidílná korejská scifitelenovela. První díl mě po asijsku nezaujal, ale nějak jsem jej přetrpěl a doklikal. To ještě šlo, bo nějaké nové téma. Druhý díl už jsem vůbec nezvládl, furt dokola kecy, kecy a stejné kokotiny. Zkusil jsem ještě ten poslední díl a furt stejná vymatlaná kravina. Ne, děkuji. ⬇️ 5%