Marťan (2015)

Od filmu jsem vůbec nic nečkal, ale byl jsem nadmíru překvapen. I když nejsem žádný filozof, tak jsem si film užíval plnámi doušky. Dobré je, že ukázali publiku realitu cestování kosmem, že se nedá jen tak otočit a leteť z5. I přez trochu klišé konec krásných 9/10

V hlavě (2015)

Opravdu tomu nemohu upřít dobrý nápad.. Bohužel to je ale vše.. Od filmu jsem čekal jakýkoliv druh humoru. Musím, ale říci. NEBYL TAM ŽÁDNÝ. Ty rádoby vtipné scény já fakt nevím. Co to mělo byt..xD První část filmu vypadala, že to bude stát za to.Bohužel,ale v takové polovině to šlo celé úplně do kytek... 5/10 ***

Kaičó wa Maid-sama! (2010) (seriál)

Odpočinkové anime od kterého nemůžete čekat nějaký zajímavý příběh.. Hned ze začátku se postavám rozdají karty a v tom se to drží celou dobu. Ano místy je to jednoduše trapné, až jsem se za sebe styděl :D Ovšem nemůžu popřít výborné absurdní scény u kterých se člověk opravdu pobaví. 7/10

RRRrrrr !!! (2004)

Asi jsem přišel o věkové rozmezí ve kterém by se mi tamhleta blbost líbila nebo já nevím. Ale takovouhle krávovinu jsem fakt ještě neviděl.. a nemyslím to v dobrém slova smyslu.. 1/10 a to jen proto že odpad nedávám... PS: Skvělý komentář Brouk

Ledové království (2013)

Výjimečně u tohohle filmu jdu s vlnou a dám plný počet *. Dynamický dej a plné vtipných scén. Jako Sněhulák co zpívá o tom jaké by to bylo úžasné v létě. Ten kdo to vymyslel má o kolečko více , nebo je génius. Ve filmu až do asi posledních 20min chybí padouch, ale jako upřímně jsem si toho ani nevšiml a vůbec tam nechybí. Film sám o sobě je na takových lepších 7/10, ale ty songy, které krásně korespondují do děje jedním slovem. Výborný. 9/10. Nakonec musím říci malé + k českému překladu písní. Opravdu jsou velmi důstojnou náhradou za originál, ale samozřejmě jen náhradou, bohužel, ale chápu, že je to pohádka hlavně pro děti, takže titulky nepřipadaly v úvahu.

Děrsu Uzala (1975)

Úžasný film natočený za SSSR. Opravdu jsem od toho vůbec nic nečekal a začátek mi k tomu taky moc nepomohl ovšem jak se Dersu začne projevovat člověk z toho začne získávat neobyčejný pocit. krásy, geniality a moudrosti. I přes to všechno, se to místy hodně táhlo a nudilo 8/10

Na vlásku (2010)

Kouzelné, to je asi to jediné slovo, kterým tohle dokáži vystihnout. Jako inspirace posloužila pohádka bratří Grimmů Rapunzel. Děj byl sice předvídatelný, ale takové menší zakončení, před úplným koncem jsem nečekal.. Jinak si mě ale tento jednoduchý mírně romantický příběh získal hned od začátku. Možná jsem moc hodný, ale dávám 9/10,

Banshee (2013) (seriál)

Ačkoliv seriálu nemůžu v zásadě nic upřít, tak ho nemůžu ani moc chválit. Drží si svoji úroveň všechny 3 serie, ale bohužel není to takové napětí, jak by si člověk představoval.Ani typické šoky na konci episody zde prakticky nejsou. Ale zároveň se nedá moc předpovědět chování jednotlivých postav, což dává velký +. Jako nejhorší věc na show bych dal : PŘEDSTAVY. pane bože.. ono jako nápad to není vůbec zlé. Jenomže se vtom člověk začne ztrácet. Neboť vidíte co se stalo. cvak není to tak a zase něco jiného klidně i několikrát... Nakonec se třeba ukáže, že z toho nic zkutečné nebylo. Nebo naopak jedna z nich byla... Ale jinak výborný seriál silných 8/10

The Last: Naruto the Movie (2014)

Na tento film jsem čekal dost dlouho, ne že bych se nemohl dočkat.. :D , Ale bohužel Japonci si takové věci umí dlouho podržet. A dojem? krom pár hezkých a srandovních scén. To byla hrůza na to, nechápu co to Kishimota napadlo, když se podílel na takové *****. Ono asi byl ještě dost nakopnutej z toho konce mangy, která taky stála za kulové. 3/10

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Originální nápad ? to těžko. Zpracovaní ? pane bože.. ten film měl mít max 1:40 a to je i tak moc... tolik zbytečných scén obkecávání.... film mohl byt nabitý velkou akcí, ale místo toho to bylo místy hrozně únavně. No vidím, že Mechy ve filmu jsou ještě větší fail než jsem čekal. 2/10.